Версія для друку Версія для друку

«нове життя» ільничанам – турбота місцевих листоноші

Науково-технічний прогрес постійно вносить корективи в наше життя. Скільки професій, без яких свого часу не можна було обійтися, кануло у минуле. Проте без листоноші життя в місті чи на селі просто немислиме. Вона щоразу приходить у нашу оселю із радісною і привітною усмішкою, приносить нам свіжі газети і журнали, різні листівки і повідомлення.
– Роботи у нас вистачає, –каже начальник Ільницького відділення поштового зв’язку Алла Петровцій. – Крім того, що доставляємо в домівки сільчан свіжу пресу, ми приймаємо від населення також різні платежі, займаємося виплатою пенсій і соціальної допомоги, приймаємо поштові відправлення і робимо пенсіонерам та одиноким людям передплату періодичних видань, на прохання хворих доставляємо їм медикаменти і продукти харчування.
Трудовий стаж Алли Іванівни пишеться на пошті уже 22 роки. Добре вивчила специфіку роботи, майже кожного ільничанина знає в обличчя, напам’ять знає, хто які видання передплачує, чим цікавиться. Каже, що у всі часи найбільш затребуваною була районна газета «Нове життя». Із її сторінок читач дізнається, що робиться в районі, газета повсякчас інформує громадськість про діяльність місцевої влади, реформи в освіті і медицині, як вирує спортивне і культурне життя. На своїх шпальтах газета висвітлює питання екології, розвиток туризму і благоустрій населених пунктів. Кожен читач має можливість на її шпальтах поділитися своїми роздумами про ту чи іншу наболілу проблему.
На території Ільниці 48 вулиць. Вони закріплені за листоношами, які їх обслуговують. Алла Іванівна із повагою говорить про кожну із них. Понад двадцять років працюють Олеся Зихор і Павліна Кирик. Вони добре знають своїх клієнтів, завжди приходять їм на допомогу. Багато із них звертаються по допомогу передплатити районне видання. Добре зарекомендували себе також листоноші Віра Староста, Ганна Чепа та Любов Староста. У них трудовий стаж в середньому всього три роки. Однак добре знають свою справу, сповна віддають себе роботі. Чимало хороших слів сказала А.І.Петровцій також про заступника начальника відділення поштового зв’язку Наталію Мелеш та оператора зв’язку Вікторію Петровці.
Позитивом є те, що редакція газети «Нове життя» налагодила тісну співпрацю із поштарями, знаходить взаєморозуміння із ними. До речі, активно розпочалася передплатна кампанія на 2021 рік. Від листонош залежить те, щоб газета вчасно надходила в оселю ільничан, щоб люди мали можливість оперативно дізнаватися про події, які відбуваються в населених пунктах району. Тоді й успіх буде обопільний.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар