Версія для друку Версія для друку

Головами ОТГ стали «нові» старі обличчя

Цьогорічні місцеві вибори, які відбулися 25 жовтня, показали, що люди вже перестали довіряти тим, хто багато обіцяє, а мало робить. За попередню каденцію кожен із кандидатів на голову ОТГ мав можливість проявити себе у владі, зробити щось корисне і потрібне для громади і села. Про багатьох із них неодноразово писала наша газета. У багатьох населених пунктах будувалися дороги, дбали про благоустрій, відкривалися нові робочі місця, проводилися різні соціально-культурні заходи.
Там, де проводилася певна робота, і результати наяву. 1827 голосів набрала на виборах голова об’єднаної територіальної громади Марина Васько. Вона набагато випередила свого конкурента. А це говорить про те, що виборці населених пунктів, які входять до складу ОТГ, довірили їй свою долю ще на п’ять років.
Заслужив довіру і повагу у своїх виборців і голова Кам’янської ОТГ Михайло Станинець. На своєму виборчому окрузі він теж не мав собі рівних. Наочний приклад – його рідне село Арданово, де він раніше працював сільським головою. Тут є чому в нього повчитися: змінилися дороги, дитячі шкільні заклади, із його приходом до влади відчувається, що він людина не лише слова, а діла, дбає про добробут людей.
Виборці Білок, Великого і Малого Раківців, Лукова, Імстичова і Заболотного висловили своє довір’я на наступні п’ять років Василю Зейкану, який до того обіймав посаду Білківського сільського голови. Довжанську ОТГ знову очолив Віктор Симканич. На попередніх виборах голови ОТГ він зумів об’єднати із довжанами в одну територіальну громаду сільські населені пункти Приборжавського і Липецької Поляни. Уже разом вирішують наболілі проблеми, долають труднощі, які випали на їх долю.
Найбільш показовими для нашого району стали вибори у с. Керецьки. Вкотре збулася стара як світ приказка: де два українці, там три гетьмани. Із нашого району на посаду голови ОТГ висувалися аж три кандидати. Вони розпорошили голоси, і жоден з них не набрав необхідної кількості голосів.
Коли готувався цей номер газети до друку, ще не було остаточних результатів голосування щодо голови Іршавської ОТГ. За опрацьованими бюлетенями перемагав Віктор Симканинець.
Підсумки виборчої кампанії на Іршавщині засвідчили, що залишилися на місцях діючі керівники. На них виборці покладають свої надії і сподівання.
Успіху Вам!

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар