Версія для друку Версія для друку

ТРИ ЦЕНТРИ: ЄВРОПИ – НА ЗАКАРПАТТІ; ЗАКАРПАТТЯ – НА ІРЩАВЩИНІ; ІРШАВЩИНИ – У ТЕЛЕКІ мрія майбутньої локації Михайла Штефаня

Телекі – загальновідомий замок-палац у Довгому, минулої суботи став ядром притягнення майбутніх туристичних протоків Срібної Землі. У внутрішньому дворику колишнього графського маєтку, при сутінках надвечір’я, чисельні гості із Ужгорода, Мукачева, Чинадієва, Іршави і Києва ходили мокрими парковими доріжками поміж кількасотлітніх лип і смерек, акуратно оминаючи накриті білими скатертинами чотирикутники, кожен на чотирьох дерев’яних масивних кимаках..

SONY DSC

… І почалося дійство. Федір Шандор почергово представляє його головних провайдерів і водночас ініціаторів, реалізаторів та водночас майбутніх номінаторів можливих премій за оригінальне втілення ідеї унікального зібрання мініатюрних моделей замків Закарпаття в одному місці: Президента правління громадської організації «Іршавщина» – Михайла Штефаня і Довжанського сільського голови Віктора Симканича.
Саме така атракція пройшла як своєрідна презентація майбутнього туристичного об’єкту, у який уже вкладено кошти міжнародного гранту та Українського культурного фонду.
Докладніше і розширено про проект, редакція подасть читачеві розповідь у одному із наступних номерів часопису.

SONY DSC

SONY DSC

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар