Версія для друку Версія для друку

МАЙЖЕ 25 РОКІВ ПРАЦІ НА БЛАГО ПОШТИ

Робочий день – це і самореалізація, і заробіток на шматок хліба, і, зрештою, значна частина нашого життя. Поштове відділення в Іршаві відкривається раніше восьмої години київського часу. Поки клієнт прийде, треба оглянути приміщення, запустити в дію всі системи. А там за якусь мить вишикується черга охочих відправити листи, сплатити за комунальні послуги, вибрати бандерольку, поцікавитися про пенсію тощо. Клацання клавіш на комп’ютерах, гул принтерів, рух листів, інших відправлень, преси, активне спілкування з клієнтом тощо. І така круговерть щодня. Напевно, іноді голова йде обертом.
Про поштовиків писали неодноразово. На цей раз кілька теплих рядків присвячуємо начальнику поштового відділення в Іршаві Світлані Чепак. Ця жінка працює у відділенні вже майже 25 років. Як не крути, а період доволі солідний. За плечима має Тернопільський національний економічний університет. Розпочинала свій трудовий шлях у бухгалтерії цього відділення. А потім була наполеглива праця в Укрдруці. Згодом освоювала фах оператора поштового зв’язку. І ось уже 10 років вона керує поштовим відділенням в Іршаві. Під її опікою знаходяться операційний зал та листоноші.
Можна сказати, що протягом майже чверть століття на очах Світлани Іллівни творилася історія відділення. Звісно, за цей час всього було вдосталь: і переживань, і хвилин піднесення, і жвавих дискусій… Та невід’ємний момент – зміна умов праці. Як пригадує Світлана Іллівна, раніше було дуже важко працювати, тому що доводилося усе робити вручну. Тепер відділення повністю забезпечене комп’ютерною технікою, що значно полегшує робочий процес.
«Укрпошта» нині надає шістдесят п’ять різноманітних послуг. Окрім повсякденних обов’язків, іршавським поштовикам треба за місяць доставити пенсію дев’ятистам жителям міста, виплатити двісті вісімдесяти особам «дитячі», опрацювати понад п’ять з половиною тисяч квитанцій за комунальні послуги тощо. Кожного дня необхідно готувати звіт. Можливо, неозброєним оком цю працю не помітиш, та на неї витрачається купа часу і зусиль.
Світлана Чепак каже: «Бути начальником поштового відділення – це не лише керувати й налагодити робочий процес. Часто доводиться і самій сісти за стіл оператора чи підсобити листоношам. Інакше кажучи, у потрібний момент треба бути зв’язною ланкою».
Керівниця зізнається, що має надійних помічників. Це: її заступниця Марина Дорогій, оператори поштового зв’язку: Ганна Попович, Євгенія Бокотей, Лілія Кнап, Людмила Варцаба, Яна Химинець. Пишається Світлана Іллівна своїми листоношами, бо вони у неї сумлінні та відповідальні. Мова йде про Івана Глебу, Мар’яну Глебу, Ольгу Кополовець, Тетяну Сарську.
Багато з ким спілкувався з іршавчанами. І доводилося від них чути різні думки про поштове відділення. Та майже кожен говорить, що Світлана Чепак на своєму місці, бо у неї на роботі порядок. Сама ж стверджує, що любить поспілкуватися з людьми і завжди рада допомогти щодо надання поштових послуг.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар