Версія для друку Версія для друку

… А караван іде!!!

Один із всесвітньо визнаних символів дороги – караван. Лише той досягає мрії, а значить і мети, хто вирушає до неї, тобто – робить перший крок.
Перша демократична газета Іршавщини минулого тижня зробила своєрідну апробацію влади (теперішньої і майбутньої) стосовно здатності боротися між кандидатами чесно, відкрито, на рівних умовах. Мова йде про огололошені нами «Дебати між кандидатами на посаду голови Іршавсьскоого міського голови…»
Редакція допустила «промах». … із ним.
На превеликий жаль, ми вимушені опублікувати офіційний документ, який унаочнений читачеві.
Чисто зважаючи на об’єктивні обставини, а також на суб’єктивні фактори, ми перед читачем маємо перенести на наступний номер чітке і ясне викладеня всіх позицій: редакції районної газети «Нове життя», Іршавської районної ради, кандидатів-ініціавторів. А також представників «широких кіл громадськості», особливо в Інтернет-середовищі.
Наші «друзі» з великою радістю намагалися повідомити нібито редакція втратитла імідж від не проведених Дебатів.
Так! Так! І ще раз так!!!
Редакція Іршавської районної газети «Нове життя» була зацікавлена у проведенні Дебатів… Ми гарантували абсолютно демократичний процес їх проходження.
Нас безпідставно звинувачують у втраті іміджу видання.
Ми піднімаємо рукавичку.
Такого ще не було в історії. Америка започаткувала політичні дебати.
Теперішня, їх президентська гонка, піднесла світу своєрідний сюрприз, а ми у свою чергу пропонуємо дебати на незалежному майданчику за участі усіх очолити Іршавщину.

Михайло ІСАК,
головний редактор газети «Нове життя». 

Ваш отзыв

Ваш коментар