Версія для друку Версія для друку

ВШАНУВАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ І ПОЗАШТАТНИХ АВТОРІВ РЕДАКЦІЇ

Минулої суботи колектив Іршавської районної газети «Нове життя» відзначив свій черговий – 74-ий День народження народного часопису.
Найкращі вітання і побажання нам надійшли від чисельних позаштатних авторів, соціальних партнерів і колег та колишніх працівників. Серед них, щонайперше, редактор на зламі епох Михайло Ціцак, секретар-друкарка Магдалина Радик, багаторічний позаштатний кореспондент Михайло Ломага, Іван Лендєл із Арданова, Ганна Ляшко із Осою та інші.
У день здачі в друк чергового номера голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець завітав на урочисту зустріч із активом редакції «Нового життя» та вручив поважним і авторитетним нашим авторам річну передплату на газету.
До речі, про наші святкові дні пам’ятають навіть у столиці України. Наш земляк, неодноразовий герой публікацій «Нового життя» художник і скульптор Василь Білей. У понеділок ми отримали від нього приємний сюрприз – акварель у подарунок із такою присвятою:
«ЗЕЛЕНІ ТОПОЛІ» на фоні будівлі, де моя художня майстерня. «З Днем народження шановна редакціє «Нове життя» і дорогі працівники. Здоров’я і творчої удачі ВАМ. З повагою Київ».

Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар