Версія для друку Версія для друку

ДОРОГА. ДІАЛОГ: ГРОМАДСЬКІСТЬ – ВЛАДА. КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ…

Позаминулої середи в центрі Броньки на заявлену протестну акцію у визначений час зібралося близько двох десятків місцевих жителів. Напередодні місцеві активісти висунули перед керівництвом району вимогу щодо незрозумілого затягування із запланованим ремонтом дороги місцевого значення, яка стала практично непридатною для проїзду на відрізку між Бронькою і Кушницею.
На зустріч із верховинцями голова Іршавської райдержадміністрації Іван Завидняк приїхав заздалегідь до визначеного часу початку акції протесту. Конструктивний діалог із представниками громадськості кількох верховинських сіл Івана Івановича завершився своєрідним порозумінням сторін: після повернення директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» Андрія Савченка із відрядження до столиці, провести нову зустріч у розширеному форматі для більш предметного обговорення проблеми. Для координації із очільником району було обрано кушницьког підприємця Сергія Гецка.
Таким чином у вівторок 29 вересня на тому ж місці пройшла повторна зустріч із уже зазначеними особами та жителями сіл Бронька, Суха, Кушниця, Лисичово із Іваном Завидняком, Андрієм Савченко та іншими повноважними представниками влади. На ній після детального обговорення актуального питання намічено план проведення капітального ремонту дороги Бронька –Кушниця, на який із Державного бюджету обсяг виділеного фінансування складає 10 мільйонів гривень.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар