Версія для друку Версія для друку

І в рятувальників – свято

Минулого тижня в Іршавському районному відділі управління ДСНС України в Закарпатській області відбулися урочистості до Дня рятівника. На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Іван Завидняк та міський голова Степан Бобик.
На початку учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам`ять колег, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків.
Із вітальними словами виступив голова районної ради Віктор Симканинець, який висловив щиру вдячність рятівникам за щоденний захист населення району від надзвичайних ситуацій та ветеранам галузі за переданий досвід молодому поколінню. Підкреслив на самовідданості та мужності рятівників і побажав їм здоров’я, сил, благополуччя в родинах.
За сумлінну працю, професійну майстерність, відповідальне ставлення до службових обов’язків та з нагоди професійного свята голова районної ради вручив грамоти та подарунки Богдану Бенедику, Едуарду Мелаю та Анатолію Стільнику.
Після урочистих заходів, присутні оглянули приміщення 5-ї пожежно-рятувальної  частини УДСНС України в Закарпатській області, в котрих рятувальники несуть службу, відпочивають та підвищують свої професійні навички шляхом спеціальних тренувань,  а також оцінили результати ремонту спортивної зали, навчального класу, кухні та бази газодимозахисної служби.

Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар