Версія для друку Версія для друку

Навіть погода не стала на заваді проведенню змагань на належному рівні

Любителі футболу ледь дочекалися, коли нарешті після затяжної пандемії на поле вийшли їх улюблені команди. Минулого тижня на стадіоні «Авангард» м. Іршави у турнірі взяли участь юні вихованці ДЮСШ-1 (м.Іршава), ФК»Собатино», ФК «Ільниця», ФК «Вільхівка», ФК «Іршава» і ДЮСШ -2 (м. Іршава). Навіть погодні умови – надворі стояла далеко не вереснева спека – не завадила провести на належному рівні поєдинки між юними футболістами.
Учасників спортивного свята привітав голова райдержадміністрації Іван Завидняк. Він зазначив, що дітей необхідно змалку привчати до занять спортом. Лише тоді можемо виховати сильне та здорове підростаюче покоління.
Футбольні поєдинки проходили за круговою системою – спочатку в групах, потім переможці змагалися за перше, друге і третє місця.
Фортуна посміхнулася юним спортсменам з ДЮСШ-І (м. Іршава), де головними тренерами Віктор Цогла та Василь Келемеш. Висококласно виступили Вадим Огняник, Богдан Халак, Максим Вашкеба, Олександр Панько. Вони перемогли юних спортсменів Вільхівки з мінімальним рахунком 1:0.
Друге місце вибороли вільхівські спортсмени. Третю сходинку посіли юні футболісти Собатина.
Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами, а володарі індивідуальних номінацій – пам’ятними сувенірами сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації. Усі команди нагороджені цінними подарунками райспоживспілки.
Наостанок слід завважити, що кращим гравцем суддівською колегією визнано Олександра Химича, кращим воротарем став Тарас Білей, а спеціальну нагороду за волю до перемоги отримав Іван Матіко.
– Це треба було бачити, з яким ентузіазмом грали всі учасники турніру, – каже представник райдержадміністрації Андрій Данканич. – Дитячий турнір з футболу проводиться традиційно, але останні два роки змагаються юні футболісти не старше одинадцяти років. Мета цих змагань – залучити самих менших учасників, адже саме вони в недалекому майбутньому одягнуть футболки провідних футбольних клубів району і області.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар