Версія для друку Версія для друку

Мати-героїня стала бабусею

Тішить, що зараз є матері-героїні. Адже в цей непростий час для всіх нас навіть одну дитину нелегко виховати, бо ж нестача у всьому: безгрошів’я від безробіття, нема найнеобхіднішого.
А я напишу про сусідку Ларису Павлівну Кобрин (Магурську). Зі своїм чоловіком вони виховали п’ятьох надзвичайно хороших дітей: Валерія, Юрія, Павла та дочок Ларису, Магдалинку.
А познайомилася Лариса зі своїм судженим на заробітках в Белграді, куди неодноразово їздила сапати буряки. Вже в далекому 88-ому зіграли весілля і Михайло Кобрин з Нижнього Болотного переїхав жити в Осій.
Тяжко доводилось зводити власний будинок, бо обоє з багатодітних сімей. Але Михайло не з білоручок, до того ж майстер «золотих рук». Все старалися робити в основному власними силами. І вже нині по сусідству з нами красується гарний високий будинок з чудовим садом.
Недавно оженився син Юрій, взяв за дружину односельчанку Наталію. Далі в одному ж місяці відгуляли весілля Павлу та дочці Ларисі. А старший Валерій усе ще не знайшов своєї половинки.
Наймолодша Магдалина навчається у м. Хуст, вивчає «Право». Спочатку коледж, далі буде університет. Дівчинка досить самостійна, дуже скромна.
Всі діти Кобринів заробили самі кошти на весілля. Бо ж змалку трудолюбиві, слухняні у всьому, чесні.
Їхній батько після всіх заробітчанських «перельотів» почав працювати вдома – на ТзОВ «К’Лен» в Ільниці. Мати довгий час трудилася в колгоспі «Перше травня», де шила у швейному цеху теплі ковдри, кепки. Ночами шила і скубла вдома вовну, аби назавтра мала з чого шити ці гарні ковдри. Вона ж закінчила курси на кухара і попрацювала в одному з ресторанів Іршави. Та потім мусіла доглядати за малими дітьми.
Дочка Лариса до заміжжя вчилася на масажистку, але це виявилося їй, тендітній, не під силу. Вже кілька років працює в Іршаві (колишня ткацька), виготовляє красиві перини, навіть за кордон.
Цьогоріч Указом Президента України В. Зеленського від 8 травня №170 Л.П. Кобрин присвоєно звання «Мати-героїня». Ця медаль стала сімейною реліквією.
А в день релігійного свята пророка Іллі Лариса Кобрин стала бабусею маленького Іллюші (син Павло з Анею живуть з батьками). Не нарадується першому онучкові. Хай росте здоровим на радість усім!

Ганна ЛЯШКО,
с. Осій

Ваш отзыв

Ваш коментар