Версія для друку Версія для друку

Як боремося з коронавірусом

Всіляка хвороба може лікуватися молитвою і вірою у Божу поміч. Було не раз, що мене сильно болів зуб, і я щиро просила помочі у мученика Антипи (єпископа Пергама Асійського). Біль стихав надовго, а коли поновлюється, то знову молюся.
Не раз просила за дітей, онуків праведного Іоанна Руського, і поміч щоразу приходила.
Ще коли працювала на заводі, одного разу «підскочила» температура, у грудях гармошкою. Лікарка приписала 5 днів колотися. Я ж думаю: грошей при собі не маю, полікуюся сама вдома. П’ять днів підряд пила Богоявленську воду, і все якось минулося непомітно. Прикладів удосталь.
А ось тепер нова біда — коронавірус. Не з приємних ходити у масках у таку спеку. Мені здається, що люди в масках – це з якоїсь іншої планети.
Та захищатися треба. Грузинському патріарху Іллі ІІ видіння. Понад нього пролетів вершник на вогняному коні. Далі явився хлопчик (ангел) і зробив собі на чолі святий хрест. Значить, вирішив патріарх, будемо з Христом і рятуватимемось хрестом. Отож, у Грузії і коронавірусу нема.
Куди б ми не йшли, потрібно святим миром хрестоподібно намазати чоло (можна помазати груди і руки), а також зробити це на вікнах і дверях свого житла (миро можна придбати в іконній лавці або в монастирях). Бажано часто окропляти освяченою водою помешкання і двір.
Коли я була в Почаєві, старенький монах підійшов до нас, паломників, і сказав: «Моліться главу 15, 17, 21 від Іоанна (Новий Заповіт) за себе, за дітей, за рідних, бо тяжкий час іде на нас».
Щоразу, заходячи у каплицю, осійчани молитвенно просять Божу Матір «Скоропослушницю» захистити усіх від коронавірусу та інших смертельних хвороб.
Нам з Богом не страшно нічого.
За згодою сторін близько 20-и чоловік в один час ввечері (в 10 к.ч.) читаємо Псалтир (по кафізмі щораз), акафісти.
Наприклад, починаючи з вівторка, тиждень читаємо акафіст Ісусу Сладчайшому, далі Божій Матері тиждень, Святителю Миколаю, Іоанну Хрестителю, преподобному Серафиму Саровському, пророку Іллі, великомученику і цілителю Пантелеймону, потім буде Успінню Божої Матері, іншим святим.
Далі буде знову Псалтир. А хто не може довго молитися, хай читає 85-ий псалом із Псалтирі. А ще просити захисту у святого Никифора прокаженого. Це все від коронавірусу.
Хто бажає, приєднуйтесь, і Господь по молитвах наших помилує нас.
Ганна Ляшко,
с. Осій

Ваш отзыв

Ваш коментар