Версія для друку Версія для друку

«РЕТРО» ВІЧНО МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ СІДОРА Й БІДЗІЛІ

Час і роки в ньому тільки фізично позначаються на нас, а крилатий вислів «душа завжди молода» має під собою доволі таки ґрунтовну основу. Літа приносять статечність і мудрість, та при цьому нерідко так хочеться бодай на якусь хвильку відірватися від сірих і втомливих у своїй монотонності буднів та пірнути у святковий вир молодості, коли кількадобова втома минала за півгодини-годину сну. Душевні пориви розправляли крила мрій за міцними плечима, і здавалося, нема нічого недосяжного, а талант музикантів щоразу полонив сотні палких дівочих сердець на вечірках, весіллях.
Екскурс із попереднього абзацу якраз і належить цим двом полонителям сердець і мрій Івану Федоровичу Бідзілі і Юрію Юрійовичу Сідору, які на невмирущий поклик таланту і спраглий запит ровесників створили інструментально-вокальний ансамбль «РЕТРО». Є ювілеї, дні народження, корпоративи, зустрічі випускників, ровесників, відзначення знаменних дат, які святкують ті, кому, умовно кажучи, за «50», хто подумки мугикає, щоб не чули діти і внуки, хіти 1970-их і 1980-их. Нехай вони подеколи будуть російськомовними чи звучать по-англійськи, але вони торкаються не зашкарублих у буденності ніжних струн почуттів між юнаком і коханою, чия квітка не в’яне. Обидва неперевершені вокалісти, а ще гітарист і клавішник відчули друге творче дихання.
Їх запрошують тепер не тільки земляки із Загаття та околиць, але і в «брендові» ресторани, бари, де їх жива музика на основі семи нот, оригінальних талантів і вибудовує містки між сьогоденням і захопленням юності, яке нехай і неможливо, але до щему в душі так хочеться повернути.
Час та його вимоги не могли не накласти і на них свої матриці. Те, про що Сідор і Бідзіля навіть у найбільш буйних проявах фантазії не могли собі уявити, тоді лише Софія Ротару та Володимир Івасюк мали можливість зняти музичні фільми на найбільш популярні пісні, як «Червона рута», стало можливим для них у зрілому віці. Нині ми можемо говорити про цілий ряд відео кліпів, знятих за участю цих двох непересічних виконавців.
Минулого тижня в мальовничому урочищі Гат відбулися зйомки ювілейного (п’ятого) відео кліпу.
Виявляється, «РЕТРО», це не лише минуле, але завдячуючи Івану Бідзілю та Юрію Сідору, це і наше сьогодення. І сподіваємося – спільне майбутнє на шляху від ВІА «Старту» через ВІА «Верховину» із ВІА«Фаворитом».

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар