- Нове життя - https://nz-ir.com -

СІЛЬ ЗЕМЛІ: НА СТАРТІ І ВИСОТІ

В одному з попередніх номерів газети ми опублікували списки призерів олімпіад, мовознавчих та літературних конкурсів тощо. На цей раз подаємо списки призерів переважно мистецьких конкурсів, решту підсумків спортивних змагань.
Наша рідна Іршавщина багата на розумних й талановитих діток, успішних й перспективних наставників, які прославляють край на рівні області, держави, а також за кордоном. Вважаємо, що про них має знати громадськість. Тим більше, що це, як то кажуть, не впало їм з неба.
Навчальний 2019-2020 рік уже позаду. Багато кому він приніс феєричні успіхи. Вони стали своєрідним підсумком багатогодинних репетицій та тренувань, зрештою, певної праці у напрямку самовдосконалення.
Із відповідними листами надати списки згаданих жителів району звернулися до структурних підрозділів райдержадміністрації та Іршавської ОТГ. Що стосується сфери культури, то запитували лише інформацію про тих дітей, котрі зайняли призові місця у мистецьких конкурсах, що проводилися під патронатом профільного міністерства або галузевого департаменту. Щиро дякуємо всім, хто доклав зусиль для реалізації цього інформаційного проекту. Сподіваємося, що він підштовхне цих лідерів не зупинятися на досягнутому.
Усім призерам конкурсів та спортивних змагань, їх наставникам бажаємо міцного здоров’я, невичерпного щастя, нових висот. Усі охочі та спроможні можуть фінансово простимулювати цих людей, залучати їх до цікавих проектів, а, можливо, вже це й зробили.
На думку спадає одна російськомовна пісня «Сансара» у виконанні «Басти». Ми не пропагуємо сепаратизм, але у цій пісні є цікаві філософські слова: «Наші діти будуть кращі, ніж ми. Кращі, ніж ми… Кращі, ніж ми… Коли мене не буде, я співатиму голосами моїх дітей і голосами їх дітей. Нас просто міняють місцями. Такий закон сансари, колообіг людей…»
Сансара – щось на кшталт буття.  

Васько Іванна, Клуб с. Загаття, Обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», художнє слово, керівник Іванчо Ірина Іванівна,1 місце;
Зейкан Рената, БК с. В.Раковець, Обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», художнє слово, керівник Вашкеба Марія Іванівна,2 місце;
Феннич Наталія,БК с. В.Раковець, Обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», художнє слово, керівник Вашкеба Марія Іванівна,2 місце;
Ковальчук Ірина,Іршавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Яскрава країна», вокальне мистецтво, керівникНадь Антоніна Юріївна, 1 місце;
Шинкар Аліна, Іршавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Кубок Кавказу», вокальне мистецтво, керівник Надь Антоніна Юріївна, 3 місце;
Фозекош Валерія, Іршавська ДШМ,Міжнародний фестиваль «Яскрава країна», вокальне мистецтво, керівник Надь Антоніна Юріївна,2 місце
Повх Інна, Іршавська ДШМ, Міжнародний конкурс «Яскрава країна», вокальне мистецтво, керівник Надь Антоніна Юріївна, 2 місце;
Данканич Тетяна, Іршавська ДШМ, обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», вокальне мистецтво, керівник Надь Антоніна Юріївна, 2 місце;
Звонар Ангеліна, Ільницька ДШМ, обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», образотворче мистецтво, керівник Матіко Люба Рудольфівна, 2 місце;
Яцканич Тетяна, Клуб с. М.Раковець, обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», декоративно-прикладне мистецтво, керівник Васілинець Ольга Іванівна, 2 місце;
Пилипко Іннеса, Ільницька ДШМ, обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини», інструментальне мистецтво, керівник Свіщо Людмила Олександрівна, 3 місце;
Зразковий музично-драматичний театр «Пролісок», Іршавський РБК, обласний фестиваль дитячого та юнацького мистецтва «Юні зірки Мельпомени», керівник Філеш Василь Васильович, 2 місце;
Народний хор «Мелодія», Іршавський РБК, Всеукраїнський фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле». м. Хуст, керівник Сідор Оксана Іванівна, 3 місце;
Капцош Іван, Приборжавська ДШМ, Міжнародний конкурс «Київські каштани», баян, керівник Косик Тетяна Василівна, 1 місце;
Капцош Іван, Приборжавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Файна Україна», Бердянськ, баян, керівник Косик Тетяна Василівна, 3 місце;
Капцош Іван, Приборжавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Яскраві таланти весни», баян, керівник Косик Тетяна Василівна, 2 місце;
Горзов Еріка, Приборжавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Весняний бал», керівник Фущич Олена Миколаївна, 3 місце;
Горзов Еріка, Приборжавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Pro fest», керівник Фущич Олена Миколаївна, 2 місце;
Зейкан Людмила, Прибожавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Baltik breeze» , керівник Фущич Олена Миколаївна, 2 місце;
Зейкан Людмила, Приборжавська ДШМ, Всеукраїнський фестиваль «Весняний передзвін», керівник Фущич Олена Миколаївна, 2 місце;
Федоричко Антоніна, Приборжавська ДШМ, Всеукраїнський фестиваль «Весняний передзвін», керівник Фущич Олена Миколаївна, 2 місце;
Федоричко Антоніна, Приборжавська ДШМ, Міжнародний фестиваль «Baltik breeze», керівник Фущич Олена Миколаївна, 2 місце;
Горзов Еріка, Приборжавська ДШМ, Всеукраїнський фестиваль «Весняний передзвін», керівник Фущич Олена Миколаївна, 1 місце;
Кучеренко Віталій, Ільницька ДШМ, Міжнародний фестиваль «Київські каштани», інструментальний жанр, керівник Ляшко Людмила Василівна, 1 місце;
Кучеренко Віталій, Ільницька ДШМ, Міжнародний фестиваль «Яскраві таланти весни», баян, керівник Ляшко Людмила Василівна, 2 місце;
Кучеренко Віталій, Ільницька ДШМ, Міжнародний фестиваль «Файна Україна», Тернопіль, баян, керівник Ляшко Людмила Василівна, 2 місце;
Кучеренко Віталій, Ільницька ДШМ, обласний фестиваль-конкурс індивідуальних виконавців, баян, керівник Ляшко Людмила Василівна, 2 місце;
Лупак Василина, Сілецька ДШМ, Міжнародний фестиваль «Сузір’я Святогір’я», фортепіано, керівник Глушко Ангеліна Іванівна, 2 місце;
Попович Іван, Бабич Неля, Фельцан Ліана, Кинів Вікторія, Сілецька ДШМ, Всеукраїнський фестиваль «ART LEND FESTI» Одеса, керівник Дешко Люба Михайлівна, 1 місця всі;
Фельцан Ліана, Сілецька ДШМ, Міжнародний фестиваль «Морська фантазія», керівник Дешко Люба Михайлівна, 1 місце;
Янтолик Наталія, Білківська ДШМ, Всеукраїнський конкурс «Візерунки Прикарпаття», Дрогобич, керівник Ерделі Віра Петрівна, 2 місце;
Янтолик Наталія, Білківська ДШМ, обласний конкур індивідуальних виконавців молодших класів, баян, керівник Ерделі Віра Петрівна, 1 місце;
Янтолик Наталія, Білківська ДШМ, Міжнародний фестиваль-конкурс «Я йду за мрією», м. Бердянськ, керівник Ерделі Віра Петрівна, 1 місце;
Урста Марія, Білківська ДШМ, Міжнародний фестиваль-конкурс «Я йду за мрією», Бердянськ, керівник Ерделі Віра Петрівна, 1 місце;
Янтолик Наталія, Білківська ДШМ, Відкритий конкурс виконавської майстерності «Візерунки Срібної Землі», баян, керівник Ерделі Віра Петрівна, Гран-прі;
Урста Марія, Білківська ДШМ, Відкритий конкурс виконавської майстерності «Візерунки Срібної Землі», керівник Ерделі Віра Петрівна, 1 місце;
Магурська Рената, Білківська ДШМ, Відкритий конкурс «Візерунки Срібної Землі», керівник Ерделі Віра Петрівна, 1 місце;
Янтолик Наталія, Білківська ДШМ, Міжнародний конкурс «Файна Україна», Тернопіль, керівник Ерделі Віра Петрівна, 1 місце;
Урста Марія, Білківська ДШМ, Міжнародний конкурс «Файна Україна», Тернопіль, керівник Ерделі Віра Петрівна, 3 місце;
Данканич Неля, Білківська ДШМ, обласний конкурс індивідуальних виконавців, скрипка, керівник Чонка Наталія Іванівна, 2 місце;
Жидик Лариса, Білківська ДШМ, Всевукраїнський конкурс «Зоряні мости», Чернігів, скрипка, керівник Чонка Наталія Іванівна, Гран-прі;
Данканич Неля, Білківська ДШМ, Всеукраїнський конкурс «Зоряні мости», Чернігів, скрипка, керівник Чонка Наталія Іванівна, 2 місце;
Жидик Лариса, Білківська ДШМ, Міжнародний конкурс «Мій зірковий час», скрипка, керівник Чонка Наталія Іванівна, 1 місце;
Дует Добра Віталій, Фельцан Тетяна, Білківська ДШМ, Міжнародний фестиваль-конкурс «Мій зірковий час», фортепіано, керівник Петер Лариса Юріївна, 1 місце (2).
Вашкеба Ангеліна, Великораковецька ДШМ, обласний конкурс виконавської майстерності учнів молодших класів народних інструментів, керівник Горзов С.О.;
Савко Іванна, Марущинець Олександра, Великораковецька ДШМ, XIV обласний дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва «Легенди Карпат», керівник Вашкеба О.І. 

Результати участі вихованців МЦПО у конкурсах, виставках, фестивалях за 2019-2020 рік 

Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряні мости дружби» (м. Берегове) ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Луканинець Кароліна ІІ місце, Чедрик Анна І м., Ілляш Софія І м., Карабиньош Єва II м.;
IV Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весенний бал» (Ужгород ПАДІЮН) ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Луканинець Кароліна III місце, Ілляш Софія І м.;
Міжнародний фестиваль «Антарес» (Львів) ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Луканинець Кароліна ІІ місце;
Всеукраїнський фестиваль «Різдвяна зіронька» ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Ілляш Софія ІІ місце, Карабиньош Єва ІІ м., Грабар Софія III м., Луканинець Кароліна II м.;
Всеукраїнський фестиваль «Злата Фест − Золоті таланти України» (Гірськолижний комплекс «Плай») ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Ілляш Софія І місце, Карабиньош Єва II м., Луканинець Кароліна Номінація «Королева Карпат»;
Всеукраїнський фестиваль «Яскрава країна» ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Ілляш Софія І місце, Луканинець Кароліна І м., Чедрик Анна III м.;
Міжнародний конкурс «Gold leon» (м. Львів) ІІ етап, керівник Поляк Вікторія Вікторівна, Ілляш Софія І місце, Луканинець Кароліна І м.;
Всеукраїнський фестиваль «Злата Фест − Золоті таланти України» (Гірськолижний комплекс «Плай»), ІІ етап, Старша група хореографічної студії «Danse of angels», керівник Буряс Юрій Васильович, І місце;
Всеукраїнський фестиваль «Злата Фест − Золоті таланти України» (Гірськолижний комплекс «Плай»), ІІ етап, Старша група хореографічної студії «Danse of angels», керівник Буряс Юрій Васильович, ІІ місце;
Всеукраїнський фестиваль «Злата Фест − Золоті таланти України» (Гірськолижний комплекс «Плай»), ІІ етап, Середня група хореографічної студії «Danse of angels» », керівник Буряс Юрій Васильович, ІІ місце;
IV Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весенний бал» (Ужгород ПАДІЮН), ІІ етап, Старша група хореографічної студії «Danse of angels», керівник Буряс Юрій Васильович, ІІ місце;
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряні мости дружби» (м. Берегове), ІІ етап, Старша група хореографічної студії «Danse of angels», керівник Буряс Юрій Васильович, ІІ місце;
Виставка конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», ІІІ етап, Кобаль Тетяна ІІІ місце, керівник Микита Любов Борисівна;
Виставка конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», ІІ етап, Попович Олександр І місце, Глеба Іван ІІ м., Штефаньо Сніжанна І м., Кобаль Тетяна ІІ м., Радик Марія ІІІ місце, Корпош Анастасія І м., Боднар Анастасія І м., Матішинець Дарія ІІ м., керівник Микита Любов Борисівна;
Конкурс «Малюнок, лист, вірш до мами», ІІ етап, Каліщук Єлизавета І місце, керівник Микита Любов Борисівна;
Конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт «Захисники України: історія і сьогодення»,II етап, Терпай Олександра, II місце, Піров Еріка III м., Корпош Анастасія І м., керівник Микита Любов Борисівна;
Виставка-конкурс «Новорічна композиція», III етап, Колективна робота вихованців гуртка «Виготовлення іграшок- сувенірів» , І місце, керівник Ажипа Наталія Йосипівна;
Виставка-конкурс «Новорічна композиція», III етап, Колективна робота вихованців гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів», II місце, керівник Ажипа Наталія Йосипівна;
Виставка-конкурс «Новорічна композиція», III етап, Колективна робота вихованців гуртка «Виготовлення іграшок- сувенірів», І місце, керівник Ажипа Наталія Йосипівна;
Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», III етап, Ботош Єва ІІ місце, Матішинець Поліна II м., Чепа Олександра, ІІ м., Магурська Анастасія ІІ м., Петровцій Вікторія II м., керівник Ажипа Наталія Йосипівна;
Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», III етап, Ходанич Тетяна ІІІ місце, керівник Ловга Ольга Василівна;
Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», II етап, Галас Анастасія II місце, Лендєл Ярослава II м., Шпеньович Богдана III м. 

Конкурси 2020 р. Іршавська ДШМ 

Конкурс вокальних ансамблів малих форм, Обласний етап, керівник Йонаш О.С., Дует : Онисько Катерина, Данканич Тетяна, 1 місце;
Конкурс вокальних ансамблів малих форм, Обласний етап, керівник Йонаш О.С., Тріо Онисько К., Данканич Т., Артиш Ольга-Магдалина, 2 місце;
ХІІІ обласний Конкурс образотворчого мистецтва «Легенди Карпат», Обласний етап, керівники Вербищук Н.В., Фірцак Т.Ю., Фірцак Т.Ю., Юско Олександра 1місце, Попович Анелія 1 м., Осуський Владислав 3 м.;
Конкурс-учнів мол. кл. струнносмичкового відділу, Обласний етап, керівник Гозда В.М., Фірцак Неля 3 місце;
«Віртуозні самоцвіти» М. Львів, Всеукраїнський етап, керівник Пантьо Т.В., Шевчук Ніколетта – фортепіано, 2 місце;
Конкурс солістів піаністів «Весняний передзвін!» м. Ужгород, Всеукраїнський етап, викладач Капустей І.І., Демчик Іванна – фортепіано, 1 місце;
Конкурс-фестиваль «Панорама –Арт» м. Ужгород, Міжнародний етап, керівник Сочка Т.І., Магурська Марія – фортепіано, 1 місце;
Конкурс-фестиваль «Весняний бал» м. Ужгород, Міжнародний етап, викладач Капустей І.І., Демчик Іванна 3 місце, Дует: Мешко А., Демчик І. 1 м.
Фестиваль-конкурс «Мелодія весни» м. Київ, Міжнародний етап, викладач Капустей І.І., Демчик Іванна – фортепіано 2 місце, Дует: Мешко А., Демчик І. 3 м.;
Дистанційний міжнародний фестиваль дитячої творчості «PROFEST» м. Київ, Міжнародний етап, викладач Капустей І.І., Демчик Іванна 1 місце, Дует: Мешко А., Демчик І. 2 м.;
Фестиваль-конкурс «Коронація зірок 2020» м. Краків, Міжнародний етап, викладач Капустей І.І., Демчик Іванна – фортепіано 1 місце, Дует: Мешко А., Демчик І. 1 м.;
Фестиваль-конкурс «Baltic Breeze” Латвія, Міжнародний етап, викладач Капустей І.І., Демчик Іванна – фортепіано 1 місце, Дует: Мешко А., Демчик І. 1 м.;
Фестиваль конкурс «GOLD EUROPE» м. Прага, Міжнародний етап, викладач Керечанин С.Ю., Керечанин Анастасія – фортепіано 3 місце;
Конкурс «Сяйво талантів», Міжнародний етап, викладач Керечанин С.Ю., Керечанин Анастасія – фортепіано 3 місце;
Фестиваль конкурс «Fanfares of Lviv Quarantine 2020» м.Львів, Міжнародний етап, викладач Гичка П.І., Симканич Євген – туба 2 місце;
Фестиваль-конкурс «Сяйво талантів», Міжнародний етап, викладач Петрашко Н.В., Крайняй Вероніка – баян ? місце;
Фестиваль-конкурс «Караван культури», Польща, Міжнародний етап, викладач Капітан Н.О., Яцура Тетяна – фортепіано 2 місце. 

Іршавський міський центр позашкільної освіти
Результати вихованців шахово-шашкового  клубу «Вікторія» 

Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат, Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІ м. Настя Панич, ІІІ м. Марта Юріна;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата 13 років), Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІ м. Настя Панич, ІІІ м. Настя Купар;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата 10 років), Іршава, І місце Вероніка Терпай, ІІ м. Софія Буря;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата 8 років), Іршава, І місце Настя Асеєва;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської област з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (юнаки 13 років), Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІІ м. Володимир Погоріляк;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (юнаки 10 років), Іршава, І місце Володимир Погоріляк, ІІІ м. Роман Гозда;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (юнаки 8 років), Іршава, І місце Володимир Погоріляк, ІІІ м. Роман Ломага;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких шашок-64 серед юнаків та дівчат (командний залік), Іршава, І- ІІІ місце “Вікторія” ІМПЦО: Катерина Мойсей, Мартіна Юріна, Сергій Скоблей, Роман Гозда, Володимир Погоріляк, Вероніка Терпай, Андрій Кравець, Настя Асеєва, “Перспектива”: Богдан Асеєв, Настя Панич, Настя Купар, Софія Буря, Роман Ломага, Сергій Зінич, Григорій Кравець;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат, Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІ м. Богдан Асеєв;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата), Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІ м. Мартіна Юріна, ІІІ м. Настя Панич;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата 13 років), Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІ м. Настя Панич, ІІІ м. Настя Купар;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата 10 років), Іршава, І місце Вероніка Терпай, ІІ м. Софія Буря, ІІІ м. Настя Асеєва;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (дівчата 8 років) , Іршава, І місце Настя Асеєва;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (юнаки 13 років), Іршава, І місце Катерина Мойсей, ІІІ м. Володимир Погоріляк;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (юнаки 10 років), Іршава, І місце Роман Гозда, ІІІ м. Володимир Погоріляк;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (юнаки 8 років), Іршава, ІІ місце Володимир Погоріляк, ІІІ м. Роман Ломага;
Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат (командний залік), Іршава, І – ІІІ місце “Вікторія” ІМПЦО: Катерина Мойсей, Мартіна Юріна, Богдан Асеєв, Вероніка Терпай, Роман Гозда, Володимир Погоріляк, Андрій Кравець, Настя Асеєва, “Перспектива”: Сергій Скоблей, Настя Панич, Настя Купар, Софія Буря, Роман Ломага, Сергій Зінич, Григорій Кравець;
Особисто-командний кубок Закарпатської області з шашок-100, Іршава, 1 місце Катерина Мойсей;
Особисто-командний кубок Закарпатської області з шашок-100 (жінки), Іршава, 1 місце Катерина Мойсей, 2 м. Настя Панич, 3 м. Ганна Білак;
Особисто-командний кубок Закарпатської області з шашок-100 (юнаки 10 років), Іршава, 1 місце Ігор Гуляна, 2 м. Володимир Немеш, 3 м. Володимир Погоріляк;
Особисто-командний кубок Закарпатської області з шашок-100 (дівчата 10 років), Іршава, 1 місце Настя Асеєва, 2 м. Софія Буря, 3 м. Катя Погоріляк;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат”, В. Бичків, 1місце Катерина Мойсей, 3 м. Андрій Кравець;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат”(юнаки 8 років), В. Бичків, 1 місце Володимир Погоріляк;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат” (дівчата 8 років), В. Бичків, 1 місце Дарина Лелітка, 2 м. Настя Асеєва, 3 м. Настя Сенина;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат” (юнаки 10 років), В. Бичків, 1 місце Ігор Гуляна;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат” (дівчата 10 років), В. Бичків, 1 місціе Вероніка Терпай, 2 м. Софія Буря;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат” (юнаки 13 років), В. Бичків, 1 місце Андрій Кравець, 2 м. Ігор Гуляна;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат” (дівчата 13 років), В. Бичків, 1 місце Катерина Мойсей, 2 м. Вероніка Терпай, 3 м. Настя Купар;
Особисто-командний турнір з шашок-64 “Надії Карпат” (дівчата), В. Бичків, 1 місце Катерина Мойсей, 2 м. Марта Юріна, 3 м. Вероніка Терпай;
Обласний новорічний турнір з шашок-64, Мукачево, 3 місце Анатолій Вайда;
Чемпіонат Закарпатської області з шашок-64 серед жінок, Іршава, 1 місце Катерина Мойсей, 2 м. Настя Панич, 3 м. Марта Юріна;
Всеукраїнський дитячий командний турнір з шашок-64“Диво-шашки у сніжних Карпатах-2019” (1 дошка), м. Турка, 2 місце Катерина Мойсей;
Особистий турнір з шашок-64 “Диво-шашки у сніжних Карпатах-2019”, м. Турка, 2 місце Мартіна Юріна;
“Диво-шашки у сніжних Карпатах-2019” особистий турнір з блискавичних шашок-64 , група 13 років, м. Турка, 1 місце Катерина Мойсей;
Командний чемпіонат Закарпатської області з шашок-64, В. Бичків, 2 місце “Вікторія”: Катерина Мойсей, Анатолій Вайда, Мартіна Юріна;
Командний чемпіонат Закарпатської області з шашок-64 (по дошкам), В. Бичків, 1 місце Катерина Мойсей (1 дошка), 1 місце Анатолій Вайда (2 дошка);
Чемпіонат України з блискавичних шашок-100 серед юніорів та юнаків (дівчата 13 років), Херсон, 2 місце Катерина Мойсей;
Чемпіонат України з швидких шашок-100 серед юніорів та юнаків (дівчата 13 років), м. Херсон, 2 місце Катерина Мойсей;
Чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів та юнаків (дівчата 13 років), м. Херсон, 1 місце Катерина Мойсей.