Версія для друку Версія для друку

COV1D-19 наступає. Уже підтверджено в районі 108 випадків захворюваності

За повідомленням офіційних джерел, станом на 15 червня ц.р. у районі лабораторно підтверджено 108 випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. Найбільше випадків у селі Заріччя – 42. Збільшилася останнім часом і кількість хворих на території Кушницької сільради. У зв’язку з цим серед населення цих населених пунктів, зазначається в матеріалах керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Іршавського району, слід посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час карантину, зокрема рекомендацій МОЗ України щодо дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту, дотримання громадянами вимог із самоізоляції та дотримання суб’єктів господарювання протиепідемічних вимог.
По виявленню кількості захворюваності на другому місці Іршава – 19 випадків. По три випадки – у Білках, Дунковиці, Сільці і Загатті. По два випадки захворюваності у Приборжавському (один з них – летальний), Лукові, Негрові. По одному – в Лисичові, Арданові, Богаревиці, Броньці, Кам’янському, Доробратові, Великому Раківці, Імстичові, Н.Болотному, Чорному Потоці, Підгірному, Малій і Великій Розтоці, Нижньому Болотному, Мідяниці, Броді.
Зважаючи на ситуацію, ОТГ та сільським радам слід посилити контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць, забезпечити проведення карантинних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню СОV1D-19, посилити проведення серед населення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання вимог карантинних заходів та ін.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар