Версія для друку Версія для друку

МАРІЯ КОГУТ: «НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ЗРОБИТИ ДІТЕЙ ХОРОШИМИ – ЦЕ ЗРОБИТИ ЇХ ЩАСЛИВИМИ…»

«Діти – сенс нашого життя. Їх посмішки – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд і зігрівати душу. А заради цього варто жити», – каже Марія Василівна Когут з Великого Раківця.
Багатодітна мати, мати-вихователька прийомної сім`ї Когут, маючи п’ятьох власних дітей, виховала ще 45 прийомних.
Марія Василівна з великою теплотою згадує всіх своїх вихованців.  «Вони такі різні. Кожен із своїм характером, уподобаннями та звичками. Вони разом пережили і труднощі, і радість. Дуже хочу, щоб усі вони були успішними і щоб доля завжди була до них прихильною», – зізнається жінка.
І хоч вони вже дорослі і більшість з них створили власні сім`ї, турбується про них та, при нагоді, допомагає.
Жінка з такою радістю розповідала про нещодавні відвідини колишніх вихованців та ділилася приємними моментами з їх життя.
Днями з прийомної сім`ї вибула наймолодша вихованка, яка досягла повноліття. Згідно з чинним законодавством, після вибуття останньої вихованки прийомна сім`я припиняє функціонування.
За вагомий внесок допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, Марію Василівну привітав голова обласної державної адміністрації Олексій Петров почесною грамотою  за значний особистий внесок у справу соціального захисту дітей, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та з нагоди Дня захисту дітей.
Долучилися до вітань начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна та начальник служби у справах дітей Іршавської РДА Ольга Рендзей.
Вони висловили щирі слова подяки матері-героїні, побажали  Божої милості та прихильності долі, миру, благополуччя. 
 Від щирого серця бажаємо Марії Василівні Когут міцного здоров’я і добра, довгих років життя, аби діти завжди тішили її увагою, добрим та щирим словом, віддаючи всю ту любов, з якою вона їх зростила та виховала.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар