Версія для друку Версія для друку

НА ПРОДАЖ ВИСТАВИЛИ «БІЛУ ХИЖУ»?

Схоже, у політиці немає неможливого. Кабмін розпочав затвердження перспективних планів ОТГ у рамках адміністративно-територіальної реформи та масштабної приватизації. Отже, на нас чекає чимало змін. Деякі факти дають підстави стверджувати, що нинішній Зе-команді все ж таки вдалося домовитися з політичними елітами краю. А передувала цьому низка подій.
Днями під стінами райдержадміністрації та райради відбувся велелюдний мітинг. Невдоволені жителі району скандували: «Нам хліба не треба, нам роботу давайте!». Одразу після цього керівництво району виставило на продаж будівлю, яка позначена на карті літерою М, яка плавно переходить у літеру Г, що знаходиться за поштовою адресою. Детальніше про це читайте на сайті райради. Організацією продажу займається конкурсний комітет (скорочено – КК). Посвячені кажуть, що на продаж виставлено будівлю адмінбудинку райдержадміністрації та райради. Перед учасниками конкурсу ставлять умови: збудувати величезний завод, де планують створити тисячі нових робочих місць. На виконання плану прем’єр-міністра України сюди повернуться працювати всі заробітчани. Кажуть, що робота оплачуватиметься погодинно. Наразі мова йде про сто доларів за годину. Суть роботи – не бий лежачого. Якщо все піде по плану, то для працівників через суперанонсовану програму «Велике будівництво» запустять і плавальний басейн у місті.
Як стає зрозуміло, весь цей текст є невеличкою журналістською капостю нашого колективу, продиктованою іменем законів четвертої влади. Все ж таки наближається наше професійне свято – День журналіста. А є неписане правило, що іменинникам капості пробачають. Та, на жаль, не завжди це так. Траплявся на нашій дорозі святий професор, котрий собі чомусь дозволяв це залізне правило порушити. Бог йому суддя. Як відомо, величезний відсоток гумористів студії «Квартал 95» пішов працювати у політику та виконавчу владу. Кажуть, що тепер у студії настав кадровий голод. Словом, ми виправляємо ситуацію та «мало сь’ме з ними поміряли гаті».

Конкурсний комітет.

Ваш отзыв

Ваш коментар