Версія для друку Версія для друку

Учителю мій!

Я – донька вчительки. І знаю, якими нелегкими і виснажливими бувають шкільні навантаження, наскільки складною відповідальною є робота вчителя. Проте, я впевнена, ваші зусилля – неоціненні для виховання нашої молоді.
Учитель – людина, яка навчає інших, передає свої знання, життєвий досвід. У вузькому розумінні – спеціаліст, який проводить навчальну та виховну роботу з учнями в загальноосвітніх школах різних типів. Педагог – особа, що займається викладацькою чи виховною роботою і має необхідну підготовку в цій області.
Заклад освіти – наш другий дім. А кожен із нас мріє, щоб у цьому домі було тепло й затишно, надійно і спокійно. Цей затишок створюють вчителі. У Іршавському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 дружний колектив учителів та учнів. Заклад освіти – це головна сходинка у нашому житті. Вона формує в нас характер, вчить нас життєвої мудрості. Тут ми знаходимо справжніх друзів і перше кохання, ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховати гіркі сльози поразок. Заклад освіти вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. Тут працюють дуже чуйні вчителі, які допомагають і словом, і ділом. Наші вчителі люблять нас, піклуються про нас, як про власних дітей. Мені дуже шкода, що доведеться  прощатися, адже два роки,  які я вчилася в цьому навчальному закладі, пролетіли  непомітно. Я бажаю вчителям, яких я полюбила, терпіння, наснаги, благополуччя,  міцного здоров‘я, щастя і миру у вашому домі.
Також я не можу не згадати про свого класного керівника Чупіку Ганну Василівну. Мій класний керівник – це та людина, на яку завжди можна покластися, якій можна розповісти все, що наболіло, у якої можна спитати пораду та просто поговорити. Вона завжди була доброю до нас, допомагала у вирішенні будь-яких питань, але і цього ми не цінували. Багато учнів довіряють їй свої таємниці, діляться проблемами, адже знають, що вона і підтримає, і порадить. Ганна Василівна завжди цікавилась життям класу. Вона знала, хто з ким і чому посварився, що зробити для примирення. Її секрет у тому, що вона бачить в учнях не маленьких дітей, а особистостей із індивідуальними характерами. Вона поважає нас і так знаходить ключик до кожного. Звичайно, усе ідеально не буває. Часом у нашому класі і сварки траплялися, і проблеми. Наш класний керівник – це наша друга мама. Я думаю, кожен учень нашого класу вдячний Ганні Василівні.
Нам дуже пощастило із класним керівником. І коли ми закінчимо 11 клас, де б ми не були, ми завжди будемо пам’ятати її усмішку, її погляд, її тепло та турботу. 
Ми дякуємо Вам за те тепло, добро та любов, що нам подарували. Спасибі, що стали другою матір’ю. Нехай Вас завжди оточують люблячі діти, а любов не згасне. Спасибі, що стали частиною нашого життя.
А моїм друзям я бажаю такої шляхетної професії, міцності і терплячості, щоб  Ви реалізували власні здібності, таланти, побудували  власну успішну долю, будьте гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.  

Іванка Шелельо,
випускниця Іршавського ЗЗСО
І-ІІІ ступенів №2.

Ваш отзыв

Ваш коментар