Версія для друку Версія для друку

«Наша перша вчителька в серці назавжди…»

Усе хороше починається з любові. Любов до навчання починається з першої вчительки. Наша перша вчителька Оксана Михайлівна Лендєл – вчитель початкових класів Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона залишила в душах своїх учнів кращі спогади про початкову школу, навчила шанувати батьків, любити природу, піклуватись про братів наших менших. Оксана Михайлівна навчила нас старанно писати, виразно читати, красиво декламувати вірші, гарно висловлювати свої думки. Нас, «своїх діток», вона завжди називала «зірочками», хвалила і заохочувала.
За довге трудове життя Оксана Михайлівна вивела у світ багатьох дітей. Далеко простягаються їхні життєві шляхи, але всі вони починалися від стежини, що вела до школи. Саме Вона привила любов до професії вчителя, бо з 16 її першачків 6 поєднало своє майбутнє з професією вчителя.
Розумна, завжди усміхнена, щира, справедлива — саме такою ми пам’ятаємо свою першу вчительку. Напевно, перечислити усе, чому вона нас навчила, неможливо. Лише людина з добрим серцем здатна полюбити маленьких першокласників, наче рідних дітей.
Наша перша вчителька, Лендєл Оксана Михайлівна ніколи не відмовляла нам у допомозі, підтримувала. А головне – вірила в нас та в наші сили. Вона була вимогливою, але водночас люблячою, навчила нас мислити, старанно виконувати завдання, а головне, мріяти та вірити у світле майбутнє.
Саме тому, у такий прекрасний ювілей, нам хочеться сказати слова подяки та найщиріші вітання з нагоди 60-річчя своїй любій першій вчительці.
Вітаємо з ювілеєм нашу терплячу, розумну і чуйну першу вчительку Оксану Михайлівну Лендєл з Чорного Потоку!
Бажаємо, щоб ніякі життєві труднощі не могли похитнути Ваш прекрасний настрій, здоров’я і позитивне налаштування на життя. Бажаємо Вам насолоджуватись своїми досягненнями в обраній нелегкій професії вчителя початкових класів та завжди гордитися своїми вихованцями!
Хоч проходять літа, хоч минають літа,
Та для нас, як тоді, Ви й тепер молода.
Не забути той час, як прийшли  в перший клас,
Як уперше в той день ми побачили Вас.
Усміх щирий такий, ніжний дотик руки.
Ви – наставник для нас, ми ж усі – першачки.
Ми зізнатися хочемо Вам у цей час:
Люба вчителько наша, ми любимо  та вітаємо Вас!

Із повагою та найкращими
побажаннями, колишні вихованці
Світлана Шелельо та Людмила Щока.

Ваш отзыв

Ваш коментар