Версія для друку Версія для друку

УВАГА! ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОДАЮТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ

З  січня 2020 року розпочався новий етап подання декларації державними службовцями згідно закону «Про запобігання корупції». Крім звичних відомостей, в декларації з’явилась нова вимога – вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів.
Для отримання унікального номеру запису в реєстрі  (УНЗР)  громадянам необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів – паспорту громадянина України у вигляді ID картки, або закордонного паспорту.  
На ID картці УНЗР знаходиться внизу з правої сторони та  складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження особи у форматі  – рік народження, місяць та дата. Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний  і розпочинається з цифр – 0001,  для жінок – парний – 0002).  Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр у машинозчитуваній зоні паспортів за спеціальною формулою.

Ваш отзыв

Ваш коментар