Версія для друку Версія для друку

плацдарм патріотів і героїв

18 лютого в Іршаві відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті Героїв полеглих в боях за м. Дебальцево. Керівниками району та міста, представниками установ та організацій, учасниками АТО, волонтерами покладено квіти та запалені лампадки до підніжжя Пам’ятної дошки загиблим в АТО.
У ці дні виповнюється 5 років з дня виходу сил АТО з Дебальцевого Донецької області, коли із запеклими боями українські військові залишили позиції на Дебальцевському плацдармі і відійшли на нові рубежі оборони на північний захід від міста. На жаль, зробити це вдалося далеко не всім.
Імена Героїв назавжди закарбувались у пам’яті нашого народу. Вони залишаються у нашій пам’яті, у наших серцях. Назавжди залишаться взірцем виконання військового і громадянського обов’язку, будуть прикладом для наших нащадків і молодшого покоління.
Наш обов’язок – із честю та гідністю нести світлу пам›ять воїнів, Героїв, які ціною власного життя довели агресорові, що українці – сильна та самодостатня нація, яку неможливо зупинити на шляху до вільного та щасливого життя. Ми перед ними у неоплатному боргу.
Після мітингу всі бажаючі мали можливість ознайомитися з подіями минулого та послухати тематичний екскурс, проведеним в історико-краєзнавчому музеї директором Андрієм Світлинцем.

Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар