Версія для друку Версія для друку

БІЛКІВСЬКА ОТГ: ТЕПЕР СЛОВО ЗА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ

Сімнадцятого лютого відбулась тридцята сесія Білківської сільради сьомого скликання, яку провів сільський голова Василь Зейкан. Вона, як зазначалось на зібранні, є певною мірою історичною, адже депутати схвалили проект рішення щодо добровільного об’єднання Білок, Лукова та Імстичова з центром у Білках. Тепер свої висновки щодо відповідності процедури створення Білківської ОТГ українському законодавству, а також стосовно її економічної спроможності має надати облдержадміністрація. Процес об’єднання територіальної громади стартував кілька місяців тому. За цей час було зібрано й опрацьовано низку документів, створено робочу групу, до якої ввійшли представники усіх трьох сільрад, прийнято меморандум спільних дій та витримано ще низку процедурних моментів.
Народні обранці також затвердили звіти сільського голови та про наповнення місцевої казни за минулий рік, внесли зміни до нинішнього сільського бюджету. Було прийнято бюджетні програми соціально-економічного та культурного розвитку села, а також підтримки творчих й обдарованих дітей освітніх закладів сільради.
Затвердили депутати план роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на цей рік. Розглянули вони і низку питань із земельних відносин, кілька спірних з яких не набрали необхідної кількості голосів.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ,
депутат Білківської
сільради .

Ваш отзыв

Ваш коментар