Версія для друку Версія для друку

Втрата серед перших

УСТИЧ Сергій Іванович
09. 06. 1955р. – 07. 02. 2020р. 

7 лютого, на 65 році життя завершив свій земний шлях наш земляк – відомий державний діяч, політик, дипломат і науковець Устич Сергій Іванович.
Народився Сергій Іванович у селі Загаття Іршавського району у сім’ї сільських вчителів.
Вищу освіту Сергій Устич здобув на історичному факультеті УжДУ. Захистив кандидатську дисертацію, став доцентом. Проходив стажування в Карловому університеті в Празі.
У 1994 – 1996 роках земляки обрали його народним депутатом Верховної Ради України ІІ скликання по Іршавському виборчому округу №171.
З 10 липня 1995 року до 05 травня 1999 року Сергій Устич очолює Закарпатську обласну державну адміністрацію. Голова обласної ради.
Наступний важливий етап у його житті присвячений дипломатичній службі. Сергій Іванович один із ініціаторів створення та голова Ради Карпатського Єврорегіону, у 1998 – 1999 роках обіймав посаду постійного представника від губернаторів і мерів України в Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи в Страсбурзі .
Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чехії (1999 – 2004 рр.)
Надзвичайний та Повноважний Посол України в Словаччині (2004 – 2005 рр.)
Останні роки Сергій Устич віддав рідному університету. Перший і єдиний на Закарпатті доктор соціології Сергій Іванович стає професором, завідувачем кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ.
Життя і діяльність Сергія Івановича Устича залишить незабутній слід у історії нашого району, краю, країни та на терені міждержавних відносин України.
Він залишиться назавжди у пам’яті рідних, близьких і друзів, колег по роботі та всіх з ким зводила доля на довгому шляху державотворення.

В.А Симканинець, В.В.Товстий, І.Ю.Грицак, В.І.Ледней, С.С.Бобик, В.І.Марущинець,
В.П.Коцан, І.Д.Клим, І.С. Попович, М.І.Ціцак, В.В.Данканич, І.А.Яцура, Я.В. Пальок, М.І.Сочка,
В.В.Ловска, В.В.Шкіря, М.Д. Ісак, депутати Іршавської районної ради.

Ваш отзыв

Ваш коментар