Версія для друку Версія для друку

Керівники району привітали із ювілеєм екс-чемпіона і рекордсмена області з важкої атлетики

Минулої п’ятниці в теплій, затишній оселі Юрія Бабича із Іршави лунали радісний сміх і гарні вітальні слова на адресу іменинника із нагоди його 85-річчя. Навідалися до ювіляра і голови: райдержадміністрації – Віктор Товстий та районної ради – Віктор Симканинець. Вони вручили спільну грамоту РДА і райради та подарунки.
Уже за філіжанкою кави Юрій Васильович розповів про своє сходження у великий спорт. У Іршаву приїхав виступати всесвітньовідомий важкоатлет Іван Фірцак (Кротон) з Білок. Підійшов до церкви і запросив усіх прийти на його виступ, який відбувся біля районного будинку культури. Особливо припав до душі хлопцям, які хотіли були бути схожими на нього. У перерві між виступами Юрій Бабич підійшов до силача і попросив попробувати підняти штангу. Кротон люб’язно усміхнувся і сказав:
– Попробуй, звісно.
Лише трохи вдалося тоді підняти штангу, та відомий спортсмен одразу запримітив потяг хлопця до спорту. Запросив його завітати в Білки, де давав навики майбутньому спортсмену. Із Іршави хлопець добирався пішки. І успіх не забарився – у селі Коритняни Ужгородського району на обласних змаганнях юнак зайняв друге місце. За це був нагороджений справжньою штангою.
Юрій Васильович розповів ще чимало цікавих фактів із свого спортивного життя. Щеб пак! Він був чемпіоном України з важкої атлетики серед юніорів, а також чемпіоном і рекордсменом області. Чимало зробив для розвитку важкої атлетики в районі, виховав цілу плеяду майбутніх спортсменів. Разом із дружиною, Магдалиною Василівною ті подякували Віктору Васильовичу і Віктору Андрійовичу за те, що вони не забувають про ветерана, який прославив Закарпаття високими здобутками в спорті.

Василь Бужора.

Ваш отзыв

Ваш коментар