Версія для друку Версія для друку

Передріздвяна акція Сергія Лупака

У ці святкові зимові дні депутат районної ради, голова правління райспоживспілки Сергій Лупак провів ряд благодійних акцій. Серед них – зустріч із ветеранами праці та людьми з обмеженими можливостями.
– Насамперед хочу привітати вас з Новим роком та Різдвом Христовим! – сказав він. – Бажаю, щоб з першою різдвяною зіркою до вашої домівки зійшло Боже благословення, щастя, добробут, здоров’я, добробут і злагода. Нехай кожен день дарує безмежну радість, натхнення та задоволення від життя.
Він подарував усім присутнім продуктові набори. Від імені присутніх виступив голова районного Товариства людей з особливими потребами Михайло Ісак. Насамперед він подякував Сергію Лупаку за ті доброчинні акції, які він проводить уже впродовж декількох років. Зокрема, він постійно підтримує організацію районних змагань зі спортивної ловлі риби, які проводяться на базі модернізованого відпочинкового комплексу в Іршаві. Тут є можливість гарно відпочити, з вудкою порибалити, набратися енергії від води і свіжого повітря. Сергій Андрійович також напередодні Великодніх свят дарує людям з обмеженими фізичними можливостіми паски, а 8 –го Березня в Міжнародний жіночий день – святкові подарунки. Звертаються до нього по допомогу протягом року і хворі, адже ліки в теперішній час надто дорого коштують. Це один із народних обранців, який не забуває про своїх виборців, а постійно підсоблює їм.
Михайло Дмитрович побажав йому міцного здоров’я, щастя і добра на довгі і щасливі літа.

Ваш отзыв

Ваш коментар