- Нове життя - https://nz-ir.com -

На татамі – Дід Мороз

Іршавщина має гарні хороші традиції не тільки у оригінальних формах зустрічі Нового року, але і у проводах прожитого попереднього. Це є своєрідний подарунок під різдвяну ялинку.
У спортивному клубі «Атлант» колись започаткували добру справу – проводити підсумковий турнір, на якому не так змагаються за призові місця, хоча яка боротьба без перемог і чемпіонів, як підтверджують завойовані за межами району, Закарпаття, а інколи і України — чемпіонські і призові звитяги на престижних турнірах.
Минулорічний подібний відкритий турнір «Дід Мороз-2020» відбувся в останню суботу грудня. На татамі «Атланта» приїхали дзюдоїсти Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Греблі та Іршави. У поєдинках брали участь 112 борців – дзюдоїстів та самбістів, сайже стільки, якщо не більше, було і уболівальників, основну частину яких складали батьки спортсменів.
Як завжди, вихованці тренера Ільгара Кулієва продемонстрували високий клас фізичної підготовки, майстерного володіння технікою складних та поширених прийомів, нездоланною волею до перемоги.
Чемпіонів та призерів різних вікових категорій нагороджували голова районної Федерації дзюдо і самбо голова райдержадміністрації Віктор Товстий, голова районної ради Віктор Симканинець, завдяки яким стало можливим проведення цих популярних змагань, до яких також долучилися М.Лендєл, А. Корпош, І Карабиньош.
Новорічні чемпіони та призери:
Тимофій Кормош;
Едуард Завидняк;
Станіслав Кепич;
Олександр Бровдій;
Михайло Биба;
Дмитро Лендєл;
Іван Васько;
Юрій Сенина;
Максим Сігеті;
Андрій Дяченко;
Віталій Біров;
Павло Данчо;
Андрій Данчо;
Матвій Карабиньош;
Олександр Карабиньош;
Олександр Лендєл;
Сергій Лендєл;
Максим Росоха;
Іван Поп’юрканич;
Михайло Бокотей;
Артем Садварій.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.