Версія для друку Версія для друку

ЗІ СВІТУ ПО ГРИВНІ – ЗНЕДОЛЕНИМ ПІДМОГА

У рамках цьогорічної благодійної акції зібрано
рекордну суму — майже 526 тисяч гривень

Коли ми вітаємо когось із днем народження, то зазвичай, окрім всього іншого, бажаємо йому чи їй здійснення мрій. Та як біда безпардонно приходить в гості, то пригадується славнозвісна фраза Гамлета: «Бути чи не бути?». Мабуть, тоді вимальовується одна велика мрія – бути здоровим і просто жити…

За інформацією районного онколога Зори Феннич, на Іршавщині є 15 хворих неповнолітніх. Для них кожен день – це жорстока боротьба з недугою. І ми можемо допомогти їм вийти переможцями у цій битві, проявивши милосердя та небайдужість.
Як розповідає організатор благодійної акції «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» Юрій Буряс, цьогоріч вона відбулася вже вдев’яте. Онкологія в сучасних умовах – це не вирок. Але її лікування дуже дороговартісне. Тому згадана акція покликана допомогти хворим діткам. До неї долучилися колективи та вихованці дитсадків, шкіл, мистецьких закладів, позашкілля, працівники установ та служб району, церковні громади й всі охочі. А вже першого грудня відбувся благодійний підсумковий концерт. На цьому заході можна було також придбати тістечка від відомого кондитера Юрія Блажина. Кошти від реалізованої продукції він передав на лікування онкохворих діток.
На початку концерту духовну пісню на мові Христа виконав церковний хор Мукачівської православної єпархії. Відтак своїми талантами радували наші місцеві зірочки естради: Валерія Фозекош, Софія Ілляш, Ганна Чедрик, Злата Лівак, Анастасія Волощак, Кароліна Луканинець, Анастасія Бокотей та Ірина Ковальчук. Заворожливим співом та танцем потішили також ведучі концерту Юрій Буряс й Вікторія Поляк. Кращі зразки хореографії продемонстрував відомий колектив «Dance of angels». Приємно, що завітали на цей захід два заслужені артисти України із сусідньої Львівщини Роман Ковальчук та Сергій Тихоненко. Традиційно настроєвого перцю додав виступ нашого земляка, теж заслуженого артиста України Івана Пилипця. До речі, в дуеті з ним заспівала талановита іршавчанка Катерина Сапожнік. Вона тепер навчається в Ужгородському музичному коледжі імені Д. Задора. Низку пісень виконав улюблений гурт жителів нашого району «Марина і компанія». Цікавим є те, що учні Нижньоболотнянської ЗОШ І-ІІ ступенів написали організаторам акції лист-подяку, який був зачитаний між оголошенням результатів збору коштів.
Варто відзначити, що було сформовано лічильну комісію. Під час концерту ведучі озвучували суми, які надійшли від кожної установи чи фізичної особи. Таким чином, цьогоріч вдалося зібрати рекордну суму – 525 тисяч 975 гривень. Ці кошти порівну розподілили між 15 онкохворими дітками району.
Всі ми добре пам’ятаємо, що від початку заснування акції «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» її організатором виступив Юрій Буряс. Тому й не дивно, що всеукраїнське об’єднання «Країна» та громадська спілка «Українська народна сила» за сумлінну працю нагородили його нагрудним знаком й відповідним посвідченням.
Цей захід пройшов за підтримки Іршавської міської ради. Потрібно сказати величезне спасибі усім, хто тією чи іншою мірою взяв участь у цій благодійній акції.
Нехай здійснюються найзаповітніші мрії кожного з нас!

Іван КОПОЛОВЕЦЬ
Фото Івана КОТУБЕЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар