Версія для друку Версія для друку

РАЙЛІКАРНЯ — У ЦЕНТРІ УВАГИ

27.11.2019 року після колегії обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівництвом районів та керівництвом закладів охорони здоров’я районів на якій було озвучено проект постанови Кабміну «Деякі питання створення госпітальних округів».Також було презентовано модель госпітального округу Закарпатської області на основі рекомендації експертів МОЗ України. На нараді представники Іршавського району висловили не задоволення висновком згідно якого Іршавська районна лікарня не відповідає всім вимогам багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування. За інформацією 29.11.2019 року відбулася сесія Іршавської районної ради на якій було прийнято рішення звернутися в обласну державну адміністрацію з цього питання .
03.12.2019 року відбулася нарада в департаменті охорони здоров’я за участі заступника голови обласної державної адміністрації Гетманенка О.О., керівників Іршавського району, керівників охорони здоров’я Іршавського району, представників громадськості Іршавського району, голови комісії з питань охорони здоров’я Закарпатської обласної ради Шніцера Р.І. та заступника голови комісії з питань охорони здоров’я Скрипа В.В..
Згідно протоколу наради була висловлена чітка позиція обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту охорони здоров’я проте, що в жодному випадку, ні за яких умов не було і не буде в планах закриття Іршавської районної лікарні. Одностайно було прийнято рішення про створення робочої групи в складі представників департаменту охорони здоров’я, Іршавської райдержадміністрації, Іршавської районної ради, позаштатних спеціалістів – експертів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, з метою проведення аудиту готовності Іршавської районної лікарні до контрактування з НСЗУ, вивчення потужності лікарні, надання їм рекомендацій, щодо необхідних заходів, які мають бути проведені до 01.04.2020 року з метою створення найвигідніших позицій щодо умов контрактування з НСЗУ. Враховуючи бачення МОЗ України, НСЗУ, обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я хочемо ще раз зробити наголос на те, що не має намірів і немає жодного документа, який би підтверджував факти про наміри закриття КНП « Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради. Лікарня є власністю Іршавської районної ради. Всі рішення, щодо діяльності лікарні приймаються відповідно її власником.
Я, як голова Іршавсько РДА завжди стоятиму на сторожі громади Іршавського району і по всіх питаннях двері мого кабінету завжди будуть відкриті.

В. Товстий

Ваш отзыв

Ваш коментар