Версія для друку Версія для друку

ОБЕРИ ДОСТОЙНОГО!

Шановна редакціє! Я – давня читачка нашої районки, бо на її сторінках завжди багато цікавих матеріалів, поетичних сторінок. Ви знайомите нас, читачів, із видатними людьми, доносите до нас цікаві новини.
Я народилася та проживаю в чудовому куточку Закарпаття – с. Арданові. Тут пройшли моє дитинство, юність та все подальше життя, яке присвятила навчанню та вихованню підростаючого покоління.
Я – колишня вчителька Арданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганна Василівна Савчик (Котляр). Навчала моїх учнів рідної мови та літератури, виховувала любов до народної пісні. Хоч відтоді пройшло чимало часу, але любов та пам’ять, повага і гордість до моїх колишніх вихованців не згаснуть ніколи. Давно пішли у велике життя мої милі дівчатка та хлопчики. Різними стежками розлетілись мої соколята, обравши улюблену професію. Багато з них проживають у рідному селі, деякі знайшли свої долі за межами села, району, області та за кордоном. Є серед моїх колишніх учнів вчителі, медпрацівники, правознавці, кухарі, працівники заводів району та інших міст області. Словом, люди різних професій.
Сьогодні моя розповідь буде про одного із моїх колишніх вихованців Михайла Михайловича Станинця – теперішнього сільського голову Арданова, Мідяниці та Дунковиці, який нещодавно відсвяткував свої іменини. Жвавий, енергійний, любить спорт, порядок, вболіває за долю людей, за яких несе відповідальність, люблячий чоловік та турботливий тато двох чудових синочків, для яких є прикладом у всьому.
Різні життєві перепони довелося подолати, аби досягти такої поваги і любові у людей. Закінчивши середню школу, працював слюсарем у ремонтній майстерні рідного села. З 1991 по 1995 роки – служба в Збройних Силах України. Займався підприємницькою діяльністю. Закінчив Ужгородський державний університет, здобувши кваліфікацію магістра з правом викладання правознавства.
Із 2010 року і по сьогоднішній день Михайло Михайлович – Арданівський сільський голова. На сторінках «Нового життя» неодноразово висвітлювалися корисні справи, спонсорська допомога нашого шановного сільського голови. Хочу підтвердити: «Все написане різними авторами – беззаперечна правда!»
Безмежно вдячні жителі сіл Арданова, Мідяниці та Дунковиці нашому сільському голові за велику роботу по благоустрою сіл, за наполегливість та ініціативу, за велике бажання бути корисними людям.
Авторитету Михайла Станинця можуть чиновники від найнижчого до найвищого рангів і багато чого повчитися у нього.
Я безмежно горда, що частинку своєї педагогічної праці вклала у душу мого колишнього вихованця. Серце переповнює радість і гордість за чуйну, роботящу людину, яка у своєму житті досягла такого успіху самостійно.
Незабаром вибори ОТГ Кам’янського сільського голови. Отже, я впевнена, що жителі сіл Сілецької, Кам’янської та Арданівської сільських рад зроблять правильний вибір, обравши головою Михайла Михайловича Станинця. Повірте! Ви не програєте!

Ганна Савчик (Котляр)

Ваш отзыв

Ваш коментар