Версія для друку Версія для друку

ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ЗБИРАЛИСЬ НА ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ

Двадцять дев’ятого листопада депутати райради зібралися на позачергову двадцять п’яту сесію районної ради VІІ скликання. На порядок денний було винесено понад десяток питань. Проект рішення про спрямування коштів на оплату поточного ремонту покрівлі будівлі КП «Друкарня» поки відклали. У порядок денний також включили питання про внесення змін й доповнень до програми фінансової підтримки громадської організації «Захисники рідної Вітчизни». Провів сесію голова райради Віктор Симканинець.
Спочатку слово надали начальнику відділу організаційного забезпечення та діловодства райради Роману Мереничу, котрий зачитав відповідь на депутатський запит Михайла Мельника щодо під’їзної дороги до лікарні у Великому Раківці.
Заслухали інформацію начальника відділу охорони здоров’я РДА Сергія Караслая, котрий розповів про результати нещодавньої наради в облдержадміністрації щодо розвитку медицини у краї. Йшлося і про створення госпітального округу. До нього не включили Іршавську райлікарню. Госпітальний округ – це функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) та екстреної медичної допомоги населенню. З цього приводу депутати вирішили підготувати відповідне звернення до керівництва області.
Народні обранці підтримали районні бюджетні програми збереження і використання пам’яток культурної спадщини, а також культурно-мистецького розвитку Іршавщини. Внесли і зміни до програми надання депутатами райради матеріальної допомоги малозабезпеченому населенню. Зокрема, для кожного народного обранця на ці потреби буде спрямовано по 3 тисячі гривень, а резервний фонд становитиме 142 тисячі гривень.
На сесії райради також внесли зміни до районного бюджету та затвердили звіт про його виконання за 9 місяців цього року.
Кілька проектів рішень стосувались комунального майна. Зокрема, змін до договорів оренди, продовження їх термінів тощо.
Затверджено зміни до фінансового плану Іршавського центру медичної допомоги. Із балансу цього підприємства також передано райлікарні автомобіль УАЗ.
Було внесено зміни та доповнення до програми фінансової підтримки громадської організації «Захисники рідної Вітчизни». Йдеться про те, що найближчим часом планують виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво реабілітаційного центру «Житний» для інвалідів та учасників АТО.
Рішення приймались без суттєвих зауважень. Незабаром на сесії райради чимало уваги приділять питанням освіти…
Іван КОПОЛОВЕЦЬ,
Фото Марії ТРИКУР

Ваш отзыв

Ваш коментар