Версія для друку Версія для друку

НАВЧАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

22-го грудня цього року («НЖ» уже повідомляло про це у №41 (0041) від 19 жовтня 2019 р.) – пройдуть вибори до органів місцевого самоврядування новоутворених об’єднаних територіальних громад Іршавського району: Довжанської ОТГ, Зарічанської ОТГ і Кам’янської ОТГ.
Цими днями голова Іршавської районної виборчої комісії Ілля Ілліч Зінич та заступник голови Наталія Степанівна Капітан провели чергове засідання цього робочого органу по виборах у місцевих органах влади. В ньому взяли участь також представники керівного складу сільських виборчих комісій.
І.І.Зінич вів мову про порядок та формування дільничних виборчих комісій, принцип розподілу населених пунктів на виборчі округи, співвідношення меж дільниць із округами, строки подання документів від кандидатів на голови об’єднаних територіальних громад, кандидатів у депутати, необхідний для цього пакет документів.
Учасники навчання обговорили також аспекти фінансового забезпечення виборчого процесу, оплати роботи членів дільничних виборчих комісій. Серед іншого, чимало запитань стосувалося можливостей громадян реалізувати свої права бути висунутим кандидатами як від політичних партій так і шляхом самовисунення.
Протокол засідання вела Олександра Олександрівна Молнар.

Вл. інформація.

Ваш отзыв

Ваш коментар