Версія для друку Версія для друку

В Ужгороді іршавським мотокросменам усміхнулася фортуна

Уже традиційно іршавські мотокросмени повертаються із обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань призерами. Фортуна усміхнулася їм і на цей раз.
В Ужгороді проводилися змагання на Кубок пам’яті заслуженого тренера України, колишнього голови Федерації Закарпатської області з мотокросу Степана Газуди і на Кубок області, де наш мотокросмен Іван Віраг виборов відповідно друге і перше місця.
– До кожного змагання ми готуємося із повною віддачею сил і енергії, – каже головний тренер команди Іван Віраг. – І найголовніше – завжди налаштовані на перемогу, бо знаємо, що суперники теж не сиділи, склавши руки. Вони теж готуються до непростих поєдинків.
У змаганнях брали участь спортсмени з Чернівців, Івано-Франківська, Львова, Києва, Ужгорода, Мукачева, Великого Березного, Виноградова, Хуста, Берегова, ну й наші, іршавські, мотокросмени.
І як завжди, не обходиться без спонсорів, які із добрим серцем підтримують спортсменів. Іван Віраг дякує всім благодійникам, і особисто народному депутату України Валерію Лунченку та голові ОТГ Степану Бобику.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар