Версія для друку Версія для друку

Начальник поліції Василь Негря звітував перед громадою

В понеділок 4 листопада, керівник Іршавського відділення поліції майор Василь Негря здійснив виїзний прийом громадян у приміщенні «Поліцейської станції», яка знаходиться у селі Довге.
Насамперед Василь Негря розповів та показав присутнім «Поліцейську станцію», яка забезпечує якісне та швидке реагування поліції на звернення громадян с. Довге та навколишніх сіл. У даному приміщенні обладнано два робочих кабінети, де може одночасно працювати дільничний офіцер поліції та працівники групи реагування патрульної поліції. На даній станції постійно базується черговий наряд патрульної поліції, який у найкоротший термін при необхідності прийде на допомогу.
Крім того Василь Негря прозвітував про діяльність поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод громадян, про найпоширеніші злочини, про роботу з неповнолітніми та порушниками правил дорожнього руху на території району, наводив конкретні приклади.
Присутні на зустрічі громадяни обговорили в цілому криміногенну ситуацію у селі Довге та сусідніх селах, а далі мали можливість кожний висловити свої побажання до поліції та особисто звернутись.
Кушницький сільський голова Михайло Штефко звернувся з проханням провести профілактичну роботу з водіями мототранспорту, які у вихідні дні проїжджають через село, при цьому порушують правила дорожнього руху, а також посприяти у встановленню дорожніх знаків біля сільської школи.
Важливою темою обговорення було порушення водіями правил надання послуг та вимог безпеки при перевезенні вантажів автотранспортом. Сільський голова с. Бронька Юрій Кузан навів реальні приклади, коли перевезення вантажу створює реальну загрозу життю та здоров’ю громадян.
Юрій Кузан також підняв питання продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Василь Негря повідомив, що на такі факти поліція буде миттєво реагувати та притягувати правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.
Приємно відзначити, що до «Поліцейської станції» під час прийому громадян завітали депутат Закарпатської обласної ради та помічник-консультант народного депутата України, які позитивно відмітили роботу місцевого дільничного Івана Коваль.
Василь Негря на завершення зустрічі подякував присутнім сільським головам за співпрацю та зазначив, що керівництвом вживаються невідкладні заходи для того, щоб поліція на місцях оперативно та професійно реагувала на повідомлення та заяви громадян, забезпечувала громадський порядок у населених пунктах.

Віта Горзов,
Іршавське відділення поліції

Ваш отзыв

Ваш коментар