Версія для друку Версія для друку

Куток цивілізації в Імстичові

Нинішній тиждень, що почався дощами й вітрами, співпав із початком другої чверті навчального року. Скільки ж приємного він приніс учням Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тут запрацював сучасний внутрішній туалет, що відповідає всім вимогам санітарії. Вже не треба бігати далеко до надвірного санвузла. Він хоч і цегляний, але відстав від вимог нинішнього дня на 60 років.
– Здійснити цей проект було непросто, – розповідає молодий директор школи І.П. Зейкан. – Фінансування доводилося вибивати аж із трьох джерел, потім принесли в жертву один із класів. Отут була чи не найбільша моя головна біль – аби розмістити учнів так, щоб вони всі вчилися в першу зміну, довелося забрати класне приміщення в учнів 4-Б, де ремонт проводився за рахунок батьків. Тепер цей клас навчається в кабінеті шкільного психолога.
Я дав слово батькам, що в п’ятому класі їх діти навчатимуться в тому приміщенні, в ремонт якого вони вклали власні кошти.
Між іншим, внутрішній шкільний туалет в Імстичові мав стати до ладу ще 5-6 років тому. Кошти на це були, але не було бажання.

Михайло ІВАНОВИЧ.

Ваш отзыв

Ваш коментар