Версія для друку Версія для друку

МАР’ЯНА ГУДЬ ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ ІМЕНІ АВГУСТИНА ВОЛОШИНА

Минулого тижня вся країна відзначила День працівника освіти. У представників професій цієї сфери на обличчях сяяли усмішки, на їх адресу звідусіль лунали теплі і щирі слова, вони отримували нагороди. З нагоди цього свята з 2008 року щорічно вручають й обласну премію імені Августина Волошина. Її розмір на цей раз склав десять тисяч гривень. Таку премію цьогоріч отримали 17 освітян: по одному представнику з 13 районів та з 4 міст обласного значення. Від Іршавщини нагорода дісталася завідувачу районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Мар’яні Гудь.
За плечима Мар’яни Юріївни величезний досвід роботи на освітянській ниві. Ще спочатку 90-их років минулого століття працювала вчителем початкових класів Малораковецької середньої школи, Лозянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Собатинської ЗОШ І ступеня. У 2007 році стала директором Собатинської ЗОШ І ступеня. Через чотири роки її трудова біографія почала писатися у відділі освіти РДА на посаді методиста. Вже у 2013 році у цьому структурному підрозділі очолила районний методкабінет.
Знана освітянка каже, що у цій сфері доволі часто впроваджують інновації, тому роботи завжди вистачає. Скажімо, з 2018 року активно працюють над втіленням у життя концепції «Нова українська школа». Мар’яна Юріївна є тренером вчителів початкових класів для підвищення кваліфікації, які працюють в умовах цієї концепції. Окрім цього, вона – незалежний експерт для вчителів початкових класів з пілотної сертифікації. Ця процедура передбачає три види випробувань. Перше – електронне портфоліо (представлення). Друге – презентація практичного досвіду. Третє – ЗНО, яке проводитимуть 31 жовтня. Тут потрібно буде набрати не менше 60 балів. На Іршавщині зголосилося й успішно пройшло два етапи сертифікації найбільше педагогів – 10 із 44 можливих на область. Мова йде про вчителів Зарічанської та Ільницької ЗОШ І-ІІ ступенів, а також Сілецької, Білківської, Імстичівської, Малораковецької та Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
За минулий навчальний рік усі вчителі початкових класів пройшли курси з реалізації концепції «НУШ». За сприяння керівництва району та області в усіх перших класах забезпечили необхідне освітнє середовище, яке передбачає 7 спеціальних зон. Усі школи мають сайти, на яких подають інформацію про діяльність.
Мар’яна Юріївна переконана, що вчителя, який над собою працює, відразу помітно. Вона опікується проведенням різних тематичних дискусій, круглих столів. На цих та інших заходах часто досвідчені педагоги діляться напрацюваннями з менш обізнаними. Отже, премія імені Августина Волошина має стати для неї стимулом для ще більш плідної праці.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар