Версія для друку Версія для друку

Найбільше цінується

Добре забуті традиції з радістю відновлюються, а особливо коли до цього прив’язані дітки. 
Зовсім недавно дітлахи з недільної школи, заснованої священиком Олександром Ряшком  в селі Приборжавське, завітали до майстерні  рукоділля. 
Азам гончарства дітей навчає Олеся Возницька, відома в Україні кераміст  з Ужгорода, власниця майстерні авторської кераміки Natura Ceramica.
Дитяча майстерня ремесел в Приборжавському – це перший пілотний проект неформального об’єднання А2О2. Його заснували дві пари: мистецьке подружжя Олесі та Андрія Возницьких та родина закарпатців Олесі Кошеліти та Андрія Ісака, які зараз проживають у Києві. Море неймовірної радості та посмішок, які несходили з обличчя малечі.
На дітей чекало багато пригод, – екскурсія Ужгородом, також завітали до замку та різних музеїв (старе місто) та смачний обід в закладі (Чілі Піца), які безкоштовно пригостили дітей. Не обійшлося без солодощів, та зустрічі з кондитером Валентином Штефаньо.
Без молитви не їхали: по дорозі до Ужгорода завітали до Свято-Покровського монастиря в с. Ракошино. І, вже звідти, поїхали «підкорювати» гончарний круг.
На згадку діткам подарували вироби, які вони зліпили самостійно. Метою поїздки було навчити дітей цінувати забуті традиції.
І як би там не було, все давно забуте найбільше цінується.

Іванна БОЇШКО,
студентка факультету журналістики
Української академії друкарства.

Ваш отзыв

Ваш коментар