Версія для друку Версія для друку

Славну долю України продовжують писати сьогоднішні першокласники

Новий навчальний рік в школах району розпочався 2 вересня (пов’язано це з тим, що першого числа – неділя). Свої двері відчинили у Країну Знань 56 закладів загальної середньої освіти. За парти сіло близько 12 тисяч школярів, із них – 1281 першокласників. В одинадцятий клас зайшло 657 юнаків і дівчат.
Усі першачки сіли за парти нового стандарту, користуватимуться дидактичним матеріалом, комп’ютерами і новими сучасними дошками. Новизна і в тому, що класні керівники навчальних закладів самі обирали тему першого уроку, хоча райвідділ освіти рекомендував в 9 – 11 класах провести перший урок на тему “Добро спішіть творити , люди” або”Прагнення миру”. Для шестикласників пропонували тему “Єдина Україна”.
– Шкільну форму скасовано, — каже начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич. — Тепер, що одягти в школу, вирішує сама дитина та її батьки, адміністрація школи на це ні за яких умов не впливатиме. Для 2-5-6-11 класів уже завезли шкільні підручники, іншим буде доставлено поступово. Перші – другі класи навчатимуться за програмою “Нова українська школа”.
Славну долю неньки – України продовжуватимуть писати сьогоднішні першокласники.
У добру путь, школо!
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар