- Нове життя - https://nz-ir.com -

Слова про колегу

26 серпня святкувала своє 35-річчя ніжна, щира, добра і красива жінка, учитель музики та мистецтва Нижньоболотнянської ЗОШ І – ІІ ст. Горзов Віталія Олександрівна.
Незвичайна цифра: «35 років», але дуже важлива, бо відкриває життєві горизонти по-новому. Цей ювілей не можна назвати солідним, але це свято сім’ї, друзів і колег, які поруч. Її добре знають в районі та поза його межами, бо має такі чудові якості як працьовитість, надійність, щирість і вірність. А ще – невичерпний оптимізм. Працювати з нею – одне задоволення, бо вона у своїй справі професіонал
Віталія Олександрівна – одна з найдивовижніших жінок в світі. Її унікальністю захоплюються. Вона чудова мама. Тішиться з донечки Вікторії, яка вже опанувала і досягла вагомих успіхів, граючи на найніжнішому інструменті – скрипці. До речі, мрія мами- зіграти на скрипці Страдіварі.
Музика – це її покликання, це крик душі. Вона чує її всюди, навіть тоді, коли виступає у ролі тамади на весіллі. Чудовий музикант, людина , яка вміє і може торкнутися глибин душі своїм талантом і майстерністю. Бажаємо їй, щоб музика допомагала впоратися з будь- якою перешкодою на шляху до щастя, щоб мистецтво завжди залишало добрий і світлий слід в серцях людей, щоб її надихали, допомагали творити чиста любов і краса довколишнього світу.
У день народження кожне слово має особливу вагу і , звичайно, у нього є дивовижна властивість збуватися. Тож нехай збудуться всі найкращі побажання.
У житті у тебе завжди багато справ,
Та й про Страдіварі мрієш, бо він натхненно грав.
Прийми від нас дружні вітання,
Щоб доля здійснила всі мрії й бажання.
З повагою колектив Нижньоболотнянської ЗОШ І – ІІ ст.