Версія для друку Версія для друку

НАСТАВНИКИ ПОРУЧ: І В «АТЛАНТІ», І ВДОМА

За роки діяльності спортивного клубу «Атлант» на його борцівських килимах виросло чимало іменитих атлетів, а серед них доволі і рідних братів. Наразі до таких вповні можна віднести і братів Сергія та Олександра Лендєлів із Загаття-Колодне.
Недавно ці два юнаки продемонстрували відмінні результати на міжнародному турнірі по дзюдо в Івано-Франківську – здобули медалі у своїх вікових групах і вагових категоріях.
— Олександр і Сергій належать до кращих вихованців нашого клубу, – говорить їх наставник – тренер Ільгар Кулієв—колишній військовий. – Їм притаманне чітке і якісне виконання настанов, висока спортивна дисципліна, вдумливий аналіз проведених поєдинків. І в цьому неоціниму допомогу їм надає їх дідусь – полковник МВС у відставці Іван Дмитрович Клим.
В цілому, за словами головного тренера клубу, команда виступила доволі вдало. Такого гідного результату іршавчани не досягали вже більше семи років після Ялти у 2012-ому році.
Із 12 юнаків – 10 здобули призові місця:
І (золото)
Олексанр Лендєл 32 кг 2008 р.н.
Сергій Лендєл 38 кг 2006 р.н.
Валентин Єшек 72 кг 2003 р.н.
Віталій Ластівка 65 кг 2003 р.н.
Михайло Биба 55 кг 2005 р.н.
Юрій Павлище 45 кг 2006 р.н.
ІІ (срібло)
Іван Поп’юрканич 28 кг , 2008 р.н.
Станіслав Почеменко 32 кг, 2008 р.н.
Станіслав Павлище 38 кг, 2008 р.н.
Станіслав Кепич 38 кг , 2008 р.н.
Іван Дмитрович Клим морально підтримував не тільки онуків, але і їх товаришів перед поєдинками та під час них.
Івано-Франківський турнір став для вихованців «Атланту» своєрідним етапом. За кілька днів через поєдинки на борцівських килимах пройшли кілька сотень дзюдоїстівів не тільки із 11 областей України, але й із Молдови, Хорватії, Польщі, Словаччини і країн Балтії.
Провідні тренери України по самбо і дзюдо об’єктивно відзначають учнів Ільгара Кулієва. Адже вони яскраво демонструють якісну боротьбу, майстерність і силу, волю до перемоги. Як результат, іршавські борці зайняли четверте загальнокомандне місце у неофіційному заліку серед українських команд, які брали участь у турнірі. Борцівська дружина «Атланта» вкотре на змаганнях довела свій спортивний рівень і професійну підготовку на килимі – в цілому добротну школу боротьби.
Варто додати, сама участь у турнірі стала можливою за рахунок фінансовій підтримці спонсорів М.В.Лендєла, Ю.І. Хили і В.В.Товстого та братів П.І і М.І. Станко.
Окрім благодійників, слова вдячності неодноразово Ільгар Кулієв висловлював на адресу Іршавського міського голови Степана Бобика та начальника відділу молоді і спорту РДА Андрія Данканича.
Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар