Версія для друку Версія для друку

Плоди, освячені роками

Минулого тижня голова районної організації Товариства добровольців Закарпаття Василь Рацин з Греблі зустрів 95-річчя. Вітання на його адресу продовжували надходити не один день. Внесла свою лепту у цей приємний момент й «районка». Члени Національної спілки журналістів України — відповідальний секретар районної газети Василь Шкіря та член президії районної ради ветеранів України Василь Ловска вручили ювіляру диплом Книги рекордів «Нового життя» як найстаршому керівнику районної громадської організації.
Обійстя Василя Рацина потопає у квітах. Впадає в око молодий сад, в якому є і яблуні, і груші, і сливи… Мабуть, нема смачнішого фрукта, ніж той, який вирощений вдома. Так вважає і ювіляр, котрий сам доглядає за молодим садом. Напівжартома чи напівсерйозно він у цій справі запропонував охочим показати безплатний майстер-клас.
Василь Рацин – жива легенда. Він не з книжок знає, як в Україні жилося при різній владі, пізнав горнило війни. На його очах кілька десятків років змінювався район і країна. В його біографії чимало цікавих сторінок, якими залюбки ділиться. Певно, тому й створив у вітальні сімейний музей. Тут виставлені фотоальбоми різних років, нагороди – грамоти, дипломи, медалі тощо.
Отже, нехай ювіляр у здоров’ї зустрічає ще не один ювілей.
Іван СТЕПОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар