Версія для друку Версія для друку

Чергова “висота” Катерини Мойсей

У міському шахово-шашковому клубі Виноградова проведено особисто-командні чемпіонати Закарпатської області з швидких і блискавичних шашок-64.
Є така категорія спортсменів, які полюбляють саме такі ігри, в яких на перший план виходить швидкість мислення, практика, досвід. У швидкій програмі переможця визначали по додатковому показнику, адже двоє претендентів на перше місце набрали однакову кількість очок. За перемогу в особистій зустрічі чемпіонське звання віддане Миколі Кошілко (Тячів). На другому місці ще один представник Тячева Василь Дьордяй. Георгій Плавайко (Мукачево) по додатковому показнику випередив вихованку клубу “Вікторія” Іршавського міського центру позашкільної освіти юну Катерину Мойсей і став третім призером.
Блискавичну програму, як і швидку гру, сильно зіграли тячівці Микола Кошілко, Василь Дьордяй і Михайло Дикун. У фінальній таблиці розмістилися поруч, розділивши 2-4 місця. А приємний сюрприз піднесла наша “зірочка” Катерина Мойсей. Вона й виборола звання чемпіона області з блискавичних шашок-64. Ще одна наша вихованка Мартіна Юріна виборола дві бронзові нагороди серед жінок.

Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар