Версія для друку Версія для друку

Ігор Бондаренко: Якщо приділяти увагу проблемам, їх можна вирішити

У середу, 31 липня, в облдержадміністрації під головуванням Ігоря Бондаренка відбулася робоча нарада щодо напрацювання пропозицій до проекту Державної програми розвитку регіону Українських Карпат на період 2020 – 2022 роки.
Президент України Володимир Зеленський 22 липня підписав Указ «Про розвиток регіону Українських Карпат», – наголосив, відкриваючи нараду голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко. – Документ спрямований на стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудову рекреаційного, туристичного, етнокультурного потенціалу регіону. Глава держави зобов’язав Кабінет Міністрів України упродовж двох місяців затвердити Державну програму розвитку регіону Українських Карпат з урахуванням Концепції розвитку гірських територій. Також уряд повинен передбачати у проектах законів «Про Державний бюджет України» на 2020 та наступні роки видатки, необхідні для реалізації цієї програми.
Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Дуран зазначив, що Указ Президента охоплює надзвичайно важливі аспекти розвитку регіону і цим слід скористатися повною мірою.
Пріоритет слід надавати не дріб’язковим, хоч і дуже потрібним проектам, а перспективним стратегічним, – зауважив Іван Дуран. – На першому місці має бути розвиток інфраструктури. Нині найгірша дорога, яка веде з Києва – це закарпатська ділянка. Дорогу з двома рядами у кожен бік слід зробити на відтинку Мукачево – Ужгород, варто запустити проект пришвидшеного залізничного сполучення між цими містами. Конче потрібно збудувати завод з переробки твердих побутових відходів, бо край вже захлинається від неутилізованого непотребу і ще чимало інших.
Керівники департаментів ОДА – учасники наради представили свої пропозиції щодо включення певних проектів до Державної програми. Мова йде про обладнання радіо- і телевишок сучасною апаратурою для системи сповіщення ДСНС у горах і прийому українських телепрограм на всій території області, будівництво шкіл, лікарень, доріг, спортивних баз тощо.
Ігор Бондаренко наголосив, що всі проблеми поступово буде вирішено, якщо працювати і приділяти їм увагу.

Прес-служба ОДА

Ваш отзыв

Ваш коментар