Версія для друку Версія для друку

На цій світлині майже ідилічна картина теперішніх парламентських виборів. На 19-у годину у Лукові на дільниці № 71/210183 із 1190 внесених до списку виборців громадян 441 житель цього гірського населеного пункту уже проголосував. Члени ДВК, спостерігачі та деякі інші учасники виборчого процесу напівсерйозно-напівжартома стверджували, що вони подібні до американського штату Каліфорнія, де результати постійно співпадають із вибором американців на президентських перегонах.
Вибори – справа серйозна і відповідальна. У всіх ДВК, де побували журналісти нашої газети, а це, окрім Лукова¸ – Довге, Бронька і Суха, – всюди зауважили зважене поєднання досвідчених членів дільничних виборчих комісій із молодими. Виборчий процес, виключаючи малораковецький синдром, проходив рівно, без грубих порушень законодавства. На Довжанській дільниці (голова – Н.Ю.Віг) майже до 15-ої години працювала київська група по екзит-полу.
При майже сімейному форматі голосування. Розміреному і спокійному. За фактичної відсутності ажіотажу – причиною цьому щонайперше стала рекордно низька явка виборців – можемо, і маємо говорити ще про одну прикру тенденцію останніх років. Наші іршавські еліти – фінансові, політичні, ділові, громадське середовище – вже доволі довгий час не спроможні знайти серед своїх рядів постать, гідну звання народного депутата, або, на крайній випадок, достойного суперника представникам подібних із сусідніх районів, між округами яких «розіп’ятий» наш виборець.
Вважаємо, що подані нами таблиці частини результатів на 71-ому і 73-ому виборчих округах стануть цікавими для читача. Результати по 69-ому округу редакція оприлюднить у наступному числі «Нового життя», позаяк на час здачі цього номера у друк, ще продовжується перерахунок результатів голосування по дільницях.

Ваш отзыв

Ваш коментар