Версія для друку Версія для друку

Юнацький азарт – проти досвіду

В Хусті проведено розіграш особисто-командного кубку Закарпатської області з шашок-64. В змаганні взяли участь 40 спортсменів, які представляли 10 районів області.
В особистому заліку лідери змінювались, як картинки в калейдоскопі. Було 12 претендентів на три призові місця! Після заключного сьомого туру швейцарської системи вершина турнірної таблиці мала цікавий вигляд. Десятку замкнув діючий чемпіон області Богдан Юрченко. Михайло Дикун (Тячів), який досить довго лідирував, посів сьоме місце. Досвідчені Микола Кошілко (Тячів) і Володимир Шопа (Мукачево) зайняли відповідно 5-6 місця. Четверту сходинку виборола юна Катерина Мойсей. Міжнародний майстер спорту Іван Тодер (В. Бичків) став третім. На другому місці Василь Дьордяй (Тячів). Перше місце виборов Михайло Рішко (Ужгород). Серед жінок кращі результати показали Катерина Мойсей і Анастасія Панич з Іршави, а третьою стала Кароліна Орос з В. Бичкова.
За перше місце в командному заліку боротьба йшла очко в очко між досвідченими командами з Ужгорода і В. Бичкова та юною командою клубу ”Вікторія” Іршавського міського центру позашкільної освіти (ІМЦПО), посиленою їх тренером. Третє місце виборола команда з В. Бичкова. Ужгородці, у складі яких виступали кандидати в майстри спорту України, відставши на мінімальну очкову різницю, стали другими. Перемогу здобули Катерина Мойсей, Богдан Юрченко, Анатолій Вайда, які виступали за клуб “Вікторію” ІМЦПО.

Анатолій Вайда.

Ваш отзыв

Ваш коментар