Версія для друку Версія для друку

минулого року – Брід, цього – В. Раковець

8 липня голова райдержадміністрації Олександр Горін спільно із першим заступником голови РДА Іваном Семаком та заступником голови РДА Іваном Мошколою відвідали з робочою поїздкою Великораковецьку сільську раду, щоб особисто оглянути хід робіт з ліквідації наслідків буревію та градобою. Внаслідок таких природніх стихій, що пронеслися 7 липня по території нашого району, завдано значних збитків мешканцям населених пунктів. Під  впливом негоди на лінії електропостачання спрацювала автоматика, відключились дві лінії 10 квт., було знеструмлено шість населених пунктів (Лисичово, Суха, Ільниця, Дубрівка, В.Розтока, В.Раковець). Силами ДПРЧ-5 УДСНС України в Закарпатській області було звільнено від повалених дерев проїжджі частини доріг та деякі території приватного сектору, а працівниками Іршавського РЕМ у всіх населених пунктах району було відновлено електропостачання.
За результатами комісійного обстеження в с. В. Раковець, градом пошкоджено покриття дахів на понад 240 житлових будинках, пошкоджено дах на будівлі кухні  ДНЗ-1, потоком води знесло гравійне покриття на вулицях Б.Хмельницького – 4.5 тис. кв.м., Дорошенка – 5.0 тис. кв. м., Січових Стрільців – 3.4 тис. кв. м., Святого Володимира – 2.5 тис. кв.м. Також у с. Вільхівка, по вул. Миру зірвало покриття даху житлового будинку; У с. Осій зруйновано дорожне покриття на трьох вулицях, а саме: Дубницька  – 2.0 км., Суворова  – 2.5 км., Українська – 1.2 км.; У районі від буревію в деяких місцях знищено насадження кукурудзи, картоплі, огородини та майбутній урожай винограду і плодових дерев. Комісією встановлюється розмір нанесених збитків.
За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка, Іршавський район відвідав начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Буришин.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар