Версія для друку Версія для друку

Ювілейний рік сімейства Зейканів

Серед усіх Зейканів Імстичова ця сімейна пара найбільш впізнавана. Живуть вони у самому центрі села, мають міні-магазин «У Світлика». Ця назва говорить про те, що глава сім’ї походить із славетного роду Світликів. Івана Івановича та Людмилу Михайлівну у селі теж називають не Зейканами, а Світликами, і вони це сприймають із розумінням та задоволенням.
Липень у подружжя Світликів – місяць особливий. Сорок п’ять років тому вони стали на рушничок щастя і прожили у любові, злагоді, повазі. Іван Іванович працював інженером спочатку в Ужгороді, а потім довгі роки був провідним інженером заводу «Іршавремверстат». Це про нього сказав колись знамениті слова його директор, незабутній Олександр Барна, коли у нього попросили Івана Зейкана перейти на інше підприємство: «Віддам усіх своїх інженерів, але Зейкана залишу собі…»
Коли настали занадто тяжкі часи, розвалювалися усі галузі, Іван Іванович виїхав до Америки, бо у сім’ї зростала донечка і двоє хлопців. Пробув там більше десяти років, допоміг усім стати на ноги.
Доброю і достойною опорою для чоловіка була Людмила Михайлівна. Вона працювала завідувачем дитсадка, була головою Імстичівської сільради, але на другий термін відмовилася від висування – досить їй було й домашнього клопоту із трьома дітьми. Та громадської роботи не цурається і нині, підтримує і бере участь у всіх добрих починаннях, спонукає до цього своїх близьких.
А тепер про одну вельми добру й знакову подію у цій прекрасній сім’ї. Сьогодні у Івана Івановича ювілей – він відзначає своє 70-річчя.
Незважаючи на поважний вік, ювіляр завжди дуже затребуваний. До нього, як до майстра на всі руки по залізу, йдуть не тільки жителі Імстичова, а й навколишніх сіл. Він нікому не відмовить, порадить, допоможе і словом, і ділом. А ще він – церковний дяк, ревний християнин. Він завжди наголошує, що якщо зумів досягти чогось у своєму житті, то завдячує за це Всевишньому.
Обидва ювілеї, які святкує ця справді зразкова сім’я підтверджують істину – щастя завжди на боці тих, хто за нього бореться, хто працює не покладаючи рук.

Михайло Ціцак.

Ваш отзыв

Ваш коментар