Версія для друку Версія для друку

Віталій Кляп з Лукова – золотий призер спартакіади

Серце наповнюється радістю, коли люди заходять в редакцію газети «Нове життя» з приємними новинами. Ось і днями вчителька фізичної культури Іршавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Ольга Дзьома поділилася враженнями про те, що у таборі «Молода гвардія» в Одесі її вихованець Віталій Кляп з Лукова брав участь XXVI спартакіаді серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Нашу область представляли 12 хлопчиків і дівчат. Це діти із вадами слуху, зору і ураженнями опорно-рухового апарату. У бігу на 60 метрів Віталій виборов ІІІ розряд, у бігу на 100 метрів посів 5 місце, а на дистанції 400 метрів став золотим призером турніру.
– За цією перемогою – напружена праця Віталія, – каже Ольга Юріївна. – Хлопець виклався на всі «сто». Треба було лише подивитися на нього, якими промінчиками щастя світилися його очі, коли вручали йому високу нагороду. Таке буває лише раз у житті.
А щодо Ольги Юріївни, то вона не менш задоволена заслуженою перемогою свого вихованця. Вона каже, що продовжує славні традиції свого наставника Юлія Карловича Керечанина, який започаткував хороші традиції. Уже п’ятий рік веде заняття в обласній спортивній школі «Інваспорт». Неперевершеними спортивними успіхами її серце втішали Олександр Білак з Іршави та Владислав Федорко із Загаття. А щодо Віталія Кляпа, то він закінчив 7 клас Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він наполегливий не лише в спорті, а й у навчанні.
За такими, як він – майбутнє!

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар