Версія для друку Версія для друку

НАМ – ПІВРОКУ. НІВРОКУ!!!

Цілих двадцять п’ять номерів районного часопису випустив колектив Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Нове життя» у першому півріччі 2019-го року. На перший, поверховий погляд – подія нічим непримітна для журналістського співтовариства, чий родовід бере початок у далекому жовтні 1946-го року. Правда, є один, але надзвичайно важливий факт: на восьмому десятку цього історичного тракту ми постали перед своїм читачем, як незалежні. Редакційний літопис, зафіксований на тисячах сторінок 8082-ох номерах та в усних переказах, що передаються від старших поколінь молодшим представникам цієї нелегкої професії, увібрав у себе всі без винятку аспекти долі нашого Іршавського району. Навіть ті, коли він був включений до складу сусіднього – Берегівського – у першій половині 1960-их років .
Нас відзначали, заохочували, інколи гудили, і то було не завжди справедливо. Не посипаючи голову попелом, з гірким осадом у душі мусимо визнати, що злі чи гострі – це вже кому як до смаку – язики у минулі часи приклеїли до «Нового життя» тавро «районної брехачки». Справа давно минулих днів: ми не виправдовуємось, але маємо пояснити – то було народною реакцією на замовні компартійні матеріали.
Було.
І від цього нікуди не дінешся.
Інколи не легше нам доводилося уже і в часи незалежності.
Є гарна приказка про тих, хто минуле згадає…, але мало хто говорить її другу частину про того, хто забуде.
Ми не забуваємо. Саме тому стараємося максимально можливо бути об’єктивними, толерантними. Хочемо стати своєрідним іршавським Гайд Парком (HYDE PARK). В 1872-ому році англійський уряд створив тут куточок спікерів у північно-східному закутку парку, щоб зберегти мирну ситуацію, надавши людям можливість виступати на злобу дня. Традиція продовжується і по сьогодні. Кожної неділі люди можуть приходити в цю частину парку і виступати з будь-якої нагоди.
Так само редакція пропонує свої сторінки для висловлення будь-якої думки, навіть найбільш радикальної, тільки з неодмінною умовою – не виходячи за рамки закону та етичних норм у дискусії.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар