Версія для друку Версія для друку

Проявили волю до перемоги

Хто трудиться у сфері культури області, добре знає, що означає провести певний захід на найвищому рівні. А як не крути, такі речі зріднюють, насичують якимось життєдайним теплом. Голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин полюбляє у цьому плані робити приємні сюрпризи. Ось і днями за підтримки цієї активної жінки відбулась сьома обласна спартакіада працівників закладів культури Закарпаття. Цей захід покликаний залучити якомога ширше коло людей до спорту, пропагувати здоровий спосіб життя, активізувати розвиток фізичної культури.
Участь у цій спартакіаді взяли збірні команди районних, міських відділів, обласних установ і закладів культури. Випробовували власні сили у семи різних видах спорту: настільному тенісі, шахах, шашках, дартсі, легкій атлетиці, сімейних стартах, перетягуванні канату.
За словами голови райкому профспілки працівників культури Оксани Сідор, залюбки відрядила команду нашого району на цю спартакіаду. Вважає, що такі ініціативи завжди потрібно підтримувати. Для представників цієї сфери діяльності вони слугують за ковток свіжого повітря, приплив творчої кисневмісної крові. Та вона й сама доволі креативна і проводить чимало заходів, які заслуговують на життя і, безперечно, пропишуться на клаптиках історії.
Команду від Іршавщини представляли голова та два члени профкому клубних працівників, а також член профспілки бібліотечних працівників району. Капітан команди і директор сільського будинку культури Білок Наталія Горзов грала в дартс. Художний керівник цього ж закладу Ольга Пилипенко демонструвала вміння гри в шашки. У настільному тенісі прагнув одягти майку лідера завідувач народного музею с. Чорний Потік Юрій Фегер. У числі перших силкувалася перетнути фінішну пряму в бігу завідувач бібліотеки-філіалу с. Климовиця Катерина Котубей. Із двадцять одного учасника змагань наші спортсмени не стали лідерами, але впевнено закріпилися майже на золотій серединці, посівши 15 місце. Та віримо, що наступного разу буде краще, бо спортивний дух в іршавських працівників культури тільки міцнітиме.
Це не перший подібний захід, але й точно не останній. Тому їх організаторам, а також усім працівникам культури бажаємо процвітання та підкорення спортивного Олімпу.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар