Версія для друку Версія для друку

Не тільки праця, а й відпочинок про це дбає генеральний директор ТОВ «Берег – Кабель ГмБХ» Томаш Вереш

Про іршавське підприємство «Берег–Кабель» відомо далеко за межами області.На даний час тут трудиться 725 працівників. Це один із колективів, де люди мають не тільки роботу, а й високу заробітну плату. Власник фірми – доктор Франс Гілберт Шамбергер із Німеччини робить все для того, щоб люди були задоволені, мали радість від праці. Перевиконання виробничого завдання заохочується преміями.
– Ми виготовляємо джгути для електропроводки до передніх фар всіх видів автомобілів, – розповідє директор підприємства Еміл Чуго. –Робота вимагає відповідальності і чуйного ставлення до неї. П’ять років тому ви вирішили започаткувати проведення турніру з міні-футболу між спорідненими підприємствами Іршави, Хуста і Берегова.
Цього разу змагання проходили в Іршаві на базі Іршавської дитячо-юнацької спортивної школи. Була субота. Із самого ранку була гарна, сонячна погода. Вона додала спортсменам бадьорості і впевненості в собі, віру в перемогу. Тому кожен учасник був налаштований на безкомпромісну гру. В упертій спортивній боротьбі наші земляки перемогли команду Берегова з переконливим рахунком 6:2. На голову вищі були і в поєдинку із футболістами Хуста – матч закінчився з рахунком 5:3. Отже, кубок дістався нашим спортсменам. Відзначилися воротар Іван Кобаль та гравці Шандор Чуго, Ярослав Грига, Олександр Поп, Ігор Пинзеник та Еміл Матішинець.
– Відрадно, що перехідний кубок залишився в Іршаві, – із задоволенням каже Еміл Чуго. Його вручив команді Томаш Вереш (на фото). Хлопці вже вкотре доказали, що вони вміють не тільки добре працювати, а й гарно відпочивати.
Та на цьому свято відпочинку не закінчилося. Усі присутні мали можливість посмакувати смачним бограчем, послухати гарну музику, поспілкуватися між собою.
А в понеділок знову чекала на них робота…

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар