Версія для друку Версія для друку

І знову на коні…залізному

Тренер мотоклубу Іршави Іван Віраг з приємністю відзначає, що він та його вихованці виступають на всіх змаганнях з мотокросу, які проводяться в Україні, а також на багатьох, які організовують за кордоном. Гордий, що іршавчани майже завжди знаходяться серед призерів. А це свідчить про те, що його тренерський труд не минає марно, а дає хороші результати.
На початку червня у м. Косів, що на Івано-Франківщині, провели ІІІ етап кубка України з мотокросу (західний регіон). Позмагатися за лідерство приїхало багато спортсменів. Були представлені команди Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода, Берегова, Великого Березного, Хуста, Мукачова, а також Іршави. Наші хлопці проявили бійцівський характер і серйозну волю до перемоги. Вони вкотре прославили наш район. Іван Віраг був другим. Його син Владислав посів третє місце. Тут варто зауважити, що траса видалася важкою через те, що на ній було чимало суцільних калюж. Щоб краще уявити, як це було, достатньо навести цікавий факт. Якщо ти не тиснув на газ, то мотоцикл так міг і постояти. Окрім цього, обидва іршавчани мали кілька падінь. Та незважаючи на ці негативні фактори, наші хлопці все ж пробилися у призери.
Іван Віраг переконаний, що спортивну славу Іршавщини потрібно лише примножувати. Він для цього докладатиме усіх зусиль. Задоволений, що мотоклубові постійно допомагає голова Іршавської ОТГ Степан Бобик.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар